14.01.15 12:19

Реклама

На Черкащині зафіксований справжній бейбі-бум


На Черкащині зафіксований справжній бейбі-бум
 
У переддень Нового року щедрий подарунок від Діда Мороза дістався пологовому відділенню Золотоніської районної лікарні, про який тут давно мріяли — придбали і встановили кювез для виходжування новонароджених. На це обладнання було витрачено 136 тисяч гривень. 
 
Про це інформує Черкаський край.
 
Солідну суму спільними зусиллями виділили з міського та районного бюджетів.
Це одна з чергових новинок у реконструйованому відділенні, яке на лівобережжі має авторитет серед породіль. За минулий рік у цьому відділенні народилося 630 дітей. А всього у 2014 році в Золотоніському районі зареєстровано 711 немовлят — це на 50 більше, ніж попереднього року. Сплеск народжуваності спостерігався у літні місяці, а в зимові дещо сповільнюється. На Новий рік першим у 2015-му році народився хлопчик у жительки Золотоноші Аліни Палкіної — її перша дитина. А за два тижні від Нового до Старого року народилося 18 малюків. В тім числі серед Різдва народилася й внучка головного лікаря дитячої лікарні Сергія Козака, який тут незмінно працює з часу її будівництва і відкриття.
 
У пологовому відділенні Чорнобаївської районної лікарні в день Нового року народилася дівчинка у жительки Богодухівки Ілони Гвоздь. А всього за минулий рік тут народилося 402 немовлят.
 
Першою уродженкою в новому році на Драбівщині теж була дівчинка, яка народилася в жительки села Вершина Згарська, щоправда не першого, а аж четвертого січня. Молоду маму з немовлям приходили вітати з колядками й подарунком керівники району. А в жительки Драбова Оксани Перетятько народився хлопчик 31 грудня о 10-ій годині вечора, за дві години до нового року (свій день народження новий громадянин відзначатиме у новорічну ніч). Всього за минулий рік у пологовому відділенні Драбівської лікарні народилося 162 дітей, теж на кілька більше, ніж у попередньому році.
 
Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#новини #Черкащина #люди Реклама

Останні новини

27 липня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
20:04
Черкащина виборола три Ордени Святого Пантелеймона
19:37
У Черкасах через займання сухостою загорілися паркан і дровник
18:36
У дитсадках Черкас встановлюють гібридні електростанції
17:22
У Черкасах через ліквідацію наслідків пожежі перекрили вулицю
16:48
На Черкащині зросла кількість кишкових інфекцій
15:58
У Черкасах невідомі зламали лавки та пошкодили платан
15:31
На Черкащині боржникам за електроенергію надішлють повідомлення
14:26
На Уманщині проведуть в останню путь молодшого сержанта
13:25
Скільки немовлят народилося у Черкасах минулого тижня
12:37
На Черкащині зіткнулися "Hyundai" та "BMW": травмувалися двоє людей
12:11
Понад 200 фрагментів фресок і залишки храмів: на Черкащині завершили дослідження Зарубського монастиря
11:57
У Черкасах почали встановлювати паркан під будівництво ТЦ на місці скверу
11:06
На Черкащину насувається негода: синоптики оголосили "жовтий" рівень небезпеки
10:59
Горіло 300 кг соломи, сіно та покрівля: на Уманщині дитячі пустощі призвели до пожежі
10:07
Передавали координати для спецслужб рф: на Черкащині викрили двох підозрюваних у держзраді
09:50
Не милуються, а зрізають: у Черкасах вандали нищать клумби з гортензіями
09:15
Майже 4 тисячі гектарів земель водного фонду хочуть повернути державі на Черкащині
26 липня 2026
17:42
На Монастирищині через суд хочуть уберегти місця стародавніх поселень та кургани
15:24
На Черкащині зіткнулися два мотоцикли: четверо підлітків у лікарні
12:16
У багатоповерхівці в Черкасах сталася пожежа: чоловіка з опіками госпіталізували
09:36
Полеглого захисника з Черкащини посмертно відзначили трьома нагрудними знаками
25 липня 2026
18:16
Житель Черкащини намагався виїхати за підробленим документом і запропонував прикордоннику 500 євро