26.06.20 15:20

"Карбон" став володарем Кубку міського голови з футболу

Заключні матчі футбольного турніру на Кубок міського голови серед дорослих команд відбулися вчора, 25 червня, на штучному полі 34-ої школи. У фіналі зустрілись чотири команди – «Батьківщина», «Українські козаки», «Карбон» та «Майфон». У результаті напруженої та безкомпромісної боротьби головний трофей змагань опинився у гравців «Карбону», які перемогли свого суперника («Майфон») із рахунком 3:1.

Про це інформує пресслужба Черкаської міськради.

Футбольний Кубок міського голови стартував кілька тижнів тому. У ньому змагається 36 команд у трьох вікових категоріях, у дорослій групі – 12 учасників. Специфікою цих змагань, за словами організаторів, є те, що гра відбувалася за правилами великого футболу, утім, із кількома винятками. Без правила offside та із необмеженою кількістю замін. У полі грали вісім спортсменів, дев’ятий воротар, по два тайми тривалістю 25 хвилин.

– Такі турніри – об’єднують, розвивають та роблять сильнішими любительські команди, які у вільний час грають у футбол, – коментує турнір міський голова Анатолій Бондаренко. – Разом із командою ми системно працюємо над розвитком спортивної інфраструктури й продовжимо працювати над цим, аби кожного дня підтверджувати та поліпшувати наші спортивні досягнення.

12-те місце турніру серед дорослих посіли гравці команди «Топ-Чан», найкориснішим гравцем організатори визнали капітана Джекі Чана.
11-ту сходинку посіла команда «Арка», найбільш кориснішим гравцем назвали Ігоря Мовчана.
10-те місце посіли гравці «Едельвейсу», найкориснішим, на думку організаторів, став Роман Поліщук.
9-те місце здобула команда «Луначарка», а її найкориснішим гравцем визнали Петра Гуриновича.
8-му сходинку турніру посіла команда «Митниця», звання найкориснішого гравця дісталося Михайлові Скралю.

Бронзові медалі «Срібного кубку міського голови» отримують гравці команди «Авангард», срібні медалі «Срібного кубку міського голови» завоювала команда «Цетус», володарем «Срібного кубку міського голови» стала команда «Рувер».

4-те місце турніру посіли гравці «Батьківщини», третя сходинка дісталася команді «Черкаські козаки», друга – «Майфон». Володарем головного трофею змагань стала команда «Карбон».

За результатами всіх матчів організатори сформували «символічну збірну», до складу якої увійшли найкращі гравці в різних номінаціях. Це, зокрема, гравець команди «Цетус» Олексій Сорокін – володар призу глядацьких симпатій, гравець команди «Авангард» Олександр Дяк – кращий воротар турніру, Сергій Мачульський із команди «Батьківщина» – кращий захисник турніру, Віктор Пустовіт із «Черкасьикх козаків» – кращий півзахисник турніру, Іван Доненко із «Рувер» – кращий нападник, Максим Авер’янов із «Майфон» став кращим бомбардиром. Найкращим гравцем турніру назвали Олександра Колоса із команди «Карбон». Він, до всього, отримав почесний приз від президента Української асоціації футболу Андрія Павелка – вишиту сорочку.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter