10.08.15 09:32

"Черкаське Дніпро" зазнало першої поразки в сезоні

На початку сезону тренерському штабу та гравцям кіровоградської «Зірки» керівництво клубу поставило завдання – поборотися за путівку до Прем’єр-ліги.

Невдачі на старті чемпіонату боляче вдарили по самолюбству підопічних Сергія Лавриненка, а відтак звітний поєдинок для господарів мав визначальний характер.

Перший небезпечний момент у грі виник на 8-ій хвилині, коли Борис Баранець наважився на дальній удар. М’яч, підступно зрикошетивши від захисника черкащан, мав усі шанси шмигнути в «дев’ятку», проте відмінна реакція Віталія Мирного врятувала від неприємностей приїжджу команду.

Із середини першого тайму поступово почала вимальовуватися ігрова перевага «Зірки». Правий фланг захисту «Черкаського Дніпра» перестав встигати за активними діями Артема Щедрого та Андрія Бацули. Борис Баранець ефектним ударом зі стандарту намагався закрутити смугасту кулю в дальній кут воріт гостей.
Перед перервою суперники обмінялися дальніми ударами – Олегові Кошці та Романові Лактіонову бракувало влучності.

Після відпочинку господарі двічі вміло скористалися помилками дніпрян під час розіграшу кутового. У першому випадку Артем Щедрий, увірвавшись у карний майданчик, результативно низом пробив у  ближній кут. А на 60-ій хвилині Григорій Баранець був першим на відскоку.

Лише наприкінці матчу активізувався напад дніпрян. В одній із атак, після навісу Ігоря Мединського, Руслан Качур головою пробив у руки голкіпера «Зірки».
Виїзна поразка 0:2 зупинила безпрограшну серію дніпрян, що розпочалася ще минулого сезону, на позначці 23-ох матчів.

Уже в наступному календарному матчі на черкащан чатує чергове випробування кандидатом на підвищення в класі – маріупольським «Іллічівцем.

«Зірка» Кіровоград – «Черкаський Дніпро» 2:0

Голи: А.Щедрий (49), Г.Баранець (60).

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter