09.10.20 10:58

Черкаська команда баскетболістів програла своїм харківським суперникам (ФОТО, ВІДЕО)

"Черкаські Мавпи" з мінімальною різницею поступилися "Харківським Соколам" у новому сезоні. Рахунок - 70:69.

Про це повідомляє пресслужба БК "Черкаські мавпи".

Черкаські спортсмени почали гру активно та в стартові хвилини не поступалися суперникам. Перші очки для команди здобував Дмитро Скапінцев. Його своїм триочковим підтримав Святослав Товкач.

Завдяки зусиллям Олександра Кобця команда за п'ять хвилин матчу мала перевагу в 10 очок. Втім поступово суперники зуміли відігратися. Рахунок 17:20 був після першої чверті.

Практично весь другий період "Мавпи" лідирували. Втім до кінця чверті харків’яни зуміли наздогнати і навіть вийти вперед. Результативна гра від Графа допомогла в цьому. Але на його дії своїм триочковим відповів Сергій Попов і знову вивів черкасців уперед. На велику перереву таки "Мавпи" пішли у статусі лідера – 29:31.

Після перерви "Мавпи" поступово то відривалися на відстань 5-ти балів, то підпускали суперника. У "Соколів" гру вели америнські легіонери – Боггс, Граф і Денді. У "Мавп" більше командних взаємодій. Підсумок третій чверті – 51:54.

За 18 секунд до фінальної сирени Деджуан Граф своїм складним проходом вивів "Соколів" уперед – 70:69 і лишив на атаку "Мавпам" всього 5 очок. Останню атаку розіграти як слід черкасці не зуміли. У підсумку "Мавпи" поступилися з мінімальною різницею.

Результат: Харківські Соколи - Черкаські Мавпи - 70:69 (17:20, 12:11, 22:23, 19:15).

Харківські Соколи: Місяць 13 очок + 4 підбирань, Боггс 13 очок + 1 підбирань + 1 передач, Денді 10 очок + 10 підбирань + 1 передач, Тарасенко 4 очок + 2 підбирань + 1 передач, Граф 18 очок 4 + підбирань + 5 передач, Шевченко 2 очок + 5 підбирань, Чумаков 9 очок + 2 підбирань.

Черкаські Мавпи: Хаджифейзович 11 очок + 9 підбирань + 3 передач, Кобець 21 очок + 3 підбирань + 1 передач, Попов 8 очок + 6 підбирань + 2 передач, Скапінцев 14 очок + 6 підбирань + 2 передач, Товкач 11 очок + 6 підбирань + 1 передач.
Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter