22.09.21 19:30

Черкаські спортсмени вибороли понад 30 медалей чемпіонату України

У Вінниці відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Черкаським спортсменам вдалося вибороти 35 медалей змагань.

Про це повідомляє пресслужба Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Виборювали медалі на спринтерських дистанціях. До складу збірної Черкаської області увійшло 16 осіб. За чотири змагальні дні черкаські спортсмени здобули 35 нагород на дистанціях довгий спринт, нокаут спринт та спринт.

У підсумку спортсмени області посіли друге загальнокомандне місце.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter