27.10.20 11:31

Черкаські баскетболісти поступилися в матчі "Прометею"

Черкаські баскетболісти поступилися в матчі

Триває регулярний чемпіонат української баскетбольної Суперліги. "Черкаські Мавпи" поки не можуть здобути першу перемогу в сезоні. У черговому матчі спортсмени поступилися "Прометею".

Про це повідомляє пресслужба БК "Черкаські мавпи".

У стартовій чверті "Черкаські Мавпи" швидко вийшли вперед і були попереду на відстані кількох атак. У стартовому відрізку добре відпрацювали Конєв, Хаджифейзович і Лакі Джонс. У "Прометея" гру вели Рід та Лукашов.

У другій чверті кам'янчани поступово відновили статус-кво. Важливий відрізок відпрацював Майкл Маєрс, котрого черкасцям було складно зупинити. Після великої перерви "Мавпи" трималися в рахунку.

До середини чверті команда зусиллями Володимира Конєва і Лакі Джонса скоротила відставання до мінімуму, однак далі гравці "Прометея" знову зробили свій ривок і відірвалися на комфортну відстань 13-ти очок - 72:59.

У заключній чверті переломити хід гри черкасці не зуміли. "Прометей" грав від своєї переваги, Віталій Черній застосував ротацію і команда лише збільшила перевагу. Як підсумок, 101:80, "Мавп" не вистачило на весь матч із "Прометеєм".

Теги: баскетбол, "Черкаські Мавпи", новий сезон, гра, поразка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter