30.03.21 10:55

Реклама

ТОП-20 політиків Черкащини: Віталій Войцехівський


ТОП-20 політиків Черкащини: Віталій Войцехівський

 

Редакція інтернет-видання Zmi.ck.ua випустила перший глянцевий журнал у рамках проєкту “ТОП-20 політиків Черкащини" за 2020 рік.

Ми продовжуємо презентацію свого рейтингу онлайн.

Віталій Войцехівський, голова Золотоніської ОТГ

Віталій Войцехівський – один із небагатьох міських голів на Черкащині, який на останні місцеві вибори вирушав без особливого остраху за фінальний результат. Багаторічний очільник Золотоноші, якому люди з 2010 року двічі поспіль довірили очолити місто, заручившись підтримкою провладної партії «Слуга народу», вирішив балотуватися на керівника Золотоніської ОТГ.

За роки керівництва містом Войцехівський позиціонував себе як управлінець, а не політик. Особливо багато він зробив, починаючи з 2015 року, коли в Україні почала діяти реформа децентралізації.

У Золотоноші працює понад 18 підприємств, частина з них – на іноземних інвестиціях, залучених до міста за головування саме Войцехівського. Міський голова сфокусував у своїх руках чималий ресурс, завдяки чому зумів суттєво оновити Центр первинної медико-санітарної допомоги, благоустрій міста. Зокрема, були капітально відремонтовані й освітлені вулиці міста, облаштовані тротуари, створені зони відпочинку, майданчики для розвитку спорту та ін.

Водночас періодично у міського голови виникали труднощі з налагодження діалогу з народними депутатами від округу. Якщо з Олександром Скічком жодних проблем не виникало, то зовсім інша історія складалася з попередником чинного депутата – із Владиславом Голубом. Із парламентарем у мера були, м’яко кажучи, не дуже приязні стосунки фактично всю депутатську каденцію. Хто з них в цьому винен – складно сказати, але точно втратили Золотоноша та її жителі.

На виборах голови Золотоніської ОТГ головним опонентом Віталія Войцехівського став Сергій Примак – самовисуванець, директор Золотоніської районної лікарні. Однак підсумок волевиявлення виборців чітко зафіксував подвійну підтримку Войцехівського в населення перед претендентом на крісло голови ОТГ – 55 % проти 25 %.

Отже, Віталію Войцехівському вдалося виграти вибори голови ОТГ та отримати під своє керівництво дуже перспективну громаду. Тепер поліпшувати інвестиційну привабливість, удосконалювати благоустрій йому необхідно одразу в п’ятнадцяти населених пунктах.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#рейтинг #політика #Zmi.ck.ua #Віталій Войцехівський Реклама

Останні новини

16 серпня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
17:22
На Черкащині жінка збирала інформацію про систему охорони та захисту місцевої гідроелектростанції
16:07
«ЛНЗ» впевненно перемагає «Чорноморець»
11:52
На Черкащині вночі сили ППО знищили шість БпЛА
11:30
«Пакунок школяра»: як отримати державну допомогу на Черкащині
09:42
На Золотоніщині збили мотоцикліста
15 серпня 2026
15:33
За стан оглядового майданчика на черкаській дамбі ніхто не відповідальний
13:33
У Черкасах ветеранів запрошують долучатися до тренувань зі стрільби з лука просто неба
11:43
Роками шукали прихований сенс: Хливнюк пояснив про що насправді трек “Вахтерам”
10:50
У поліції повідомили, скільки громадян постраждали через обстріл у Смілі
09:15
Кухарчук був учасником церемонії прощання з полковником Коновальцем
14 серпня 2026
20:06
Черкаська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
19:03
Понад 500 дітей захворіли на гострі кишкові інфекції на Черкащині
18:16
Частину колишнього оборонного підприємства "Фотоприлад" у Черкасах продали на аукціоні: хто запропонував найбільшу суму
17:09
Прокуратура відкрила провадження через атаку російського БпЛА на багатоповерхівку в Смілі
16:58
На виїзді з Черкас у напрямку Золотоноші відремонтували стелу
16:22
Від майстрів до юних рекордсменів: як "Черкаські богатирі" будують команду майбутнього
15:08
Понад 5,4 млн грн збитків: на Черкащині розслідують справи про незаконний вилов
15:07
Черкаські патрульні супроводили до лікарні авто з жінкою, якій стало зле
13:53
Громада Черкас попрощалася із загиблим військовослужбовцем
13:42
У Смілі обстежили 26 квартир після нічної атаки: десятки вікон вибиті
12:50
Черкащанку судитимуть за збут амфетаміну та зберігання боєприпасів
12:18
У Смілі понад 40 жителів заявили про пошкодження майна після нічної атаки