20.06.17 12:40

Реклама

Плани на літо: які фестивалі відбудуться на Черкащині?


Реклама
Плани на літо: які фестивалі відбудуться на Черкащині?

 

В in.ck.ua підготували перелік фестивалів для тих, хто не хоче або не може виїхати за межі Черкаської області.

Фестивальне літо принесе декілька яскравих і насичених подій просто неба.

ГайдаFest

Коли: 24-25 червня.
Де: Черкаси, Долина троянд.
Вартість: безкоштовно.

Open-air і музично-просвітницький захід став традиційним для черкащан, гостей з інших міст і з-за кордону. Вікенд у компанії найкращих друзів, драйвової музики, з лекціями від крутих українських діячів культури і мистецтва. І все це на березі Дніпра!

Серед оголошених учасників “Гражданин Топинамбур”, “BAHROMA”, “FONTALIZA”, “Серцевий Напад”, “Фіолет”, “5 VYMIR”, “Колір”, Дмитро Лазуткін і проект “ARTERIA”. Неподалік Долини троянд розіб'ють безкоштовне наметове містечко, обладнане всім необхідним. 

Холодний Яр – фестиваль нескореної Нації

Коли: 7-9 липня.
Де: с. Грушківка Кам’янського району (урочище Холодний Яр).
Вартість: безкоштовно.

Всеукраїнський націоналістичний інформаційно-просвітницький фестиваль запрошує любителів якісної української музики. Одним із хедлайнерів цьогорічного фестивалю буде гурт “Тартак”. Також на великій сцені виступатимуть гурти "Чумацький Шлях", "Фіолет", "Новимний Кудень", "ДримбаДаДзига", "Залізний хрест", "Go-A", "KRUT", "Тінь сонця".

Також організатори підготували для гостей спортивні змагання, дитячий майданчик, лекції з історії та висвітлення тематичних історичних виставок. Вживання алкоголю на території фесту заборонене. В Холодному яру розіб'ють наметове містечко для всіх охочих. Протягом фестивалю організатори збирають кошти на потреби бійців східного фронту та дітей загиблих героїв.

Трипільські зорі

Коли: 15-16 липня, початок о 12.00.
Де: Долина троянд.
Вартість: безкоштовно. 

Після тривалої "відпустки" в Черкаси повертаються "Трипільські зорі". На етнофесті заграють гурти "Ефект метелика", "Буднітай", "ДримбаДаДзига", "Jum bubble band", "Сонце в кишені", "Luiku". Організатори обіцяють майстер-класи, конкурси, ярмарок, оповідки від Сашка Лірника, яскраве фаєр-шоу і нічні кіносеанси. 

Ше.Fest (Фестиваль Тараса Шевченка)

Коли: 12-13 серпня.
Де: с Моринці, Черкаська область.
Вартість: безкоштовно.

Ше.Fest – це фестиваль, де кожен може побачити Шевченка не звичним пророком, а в образі фріка, хіпстера і водночас надзвичайного генія. На відвідувачів чекає драйвова музика, мистецькі інсталяції, цікаві лекції, показ українських фільмів, театральні постановки, літературні батли, майстер-класи, екскурсії Шевченковими місцями, програма для дітей, народний ярмарок.

В рамках фестивалю організатори збирають гроші для українських військових. Територія “Ше.Fest” – вільна від алкоголю. Буде діяти безкоштовне наметове містечко. Запрошують навіть родини із дітьми, для них діятиме окрема дитяча галявина.  

Шіді Ріді Фест

Коли: 24 серпня.
Де: Умань, площа Соборності. 

Фестиваль "Шіді Ріді" – це другий музично-мистецький етнофестиваль, який поєднує різні види мистецтва: музику, літературу, кіно, фото, живопис, хендмейд тощо. Гостей чекає концерт від гуртів і поетів України, майстер-класи від 12 народних майстрів, казки для дорослих і малих від Сашка Лірника, куліш, кіноперегляд, дитячий майданчик, авторський скетч-портрет, малюнок мехенді та боді-арт. Фестиваль міського типу, місця під намети немає. Організатори обіцяють охорону території та біотуалети.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#фестивалі #творчість #відпочинок Реклама
Реклама

Останні новини

02 липня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
20:35
Ще один захисник із числа ВПО у Каневі отримає житловий ваучер
19:22
Волонтерський хаб Global Teacher Prize Ukraine вперше відкриють у Черкасах
18:37
На Черкащині знайшли мертвим 18-річного хлопця, якого розшукували кілька днів
17:40
У Черкасах планують оновити ще дві проблемні ділянки доріг
16:31
На Черкащині оголосили жовтий рівень небезпеки через грози, град і шквали
15:52
У Черкасах рятувальники допомогли 76-річному чоловікові дістатися до берега
15:27
У Черкасах водія маршрутки відсторонили від керування через алкогольне сп’яніння
14:25
В останню дорогу провели захисника з Черкас, який загинув у ДТП
13:27
У Приват24 з'явився дизайн картки із символікою 118-ї бригади ТрО
12:47
На Черкащині очікують різку зміну погоди: синоптики попереджають про грози та шквали
11:56
У Черкаському районі розшукують 17-річну дівчину, яка пішла з дому
11:10
На Черкащині через спеку запровадили обмеження для вантажівок
10:58
На понад три години: чотири потяги, які курсують через Черкаси, затримуються
10:42
У Черкасах затримали 18-річного хлопця, якого підозрюють у підпалі банківського відділення
09:48
У господарчій будівлі на Уманщині спалахнула пожежа: постраждав чоловік
09:10
На Черкащині сили ППО знищили ракету та дев’ять ворожих дронів
01 липня 2026
19:47
У Черкасах призначили керівників 14 закладів загальної середньої освіти
18:28
У Чорнобаї в ДТП постраждали двоє неповнолітніх: у громаді відкрили збір на лікування
17:35
Трагедія на Черкащині: під час відпочинку на кар’єрі загинув юнак
16:56
На Черкащині браконьєра засудили до понад трьох років ув’язнення
16:20
Золотоноша першою на Черкащині запустила власний міський цифровий застосунок
15:53
Поширювала заклики до зміни кордонів України: черкащанку засудили до 13 років