19.09.18 15:20

Реклама

Нові горизонти за 73 дні: черкащанин здійснив подорож на велосипеді до 14 країн Європи (ВІДЕО)


Нові горизонти за 73 дні: черкащанин здійснив подорож на велосипеді до 14 країн Європи (ВІДЕО)

 

Уманчанин Дмитро Михайленко об'їхав за допомогою свого двоколісного 14 країн Європи. На унікальну велоподорож чоловік витратив майже 350 євро та 73 дні часу.

Загалом дмитро проїхав 7732 кілометри та зробив під час мандрівки 4200 фотографій, пише "Громадське Умань".

Свою подорож Дмитро розпочав 3 липня. Ця дата була обрана недаремно, адже мандрівник має традицію 5 липня святкувати свій День народження у подорожі. Тільки цьогоріч його святкування затяглося аж до 13 вересня, адже Дмитро лише кілька днів тому перетнув кордон рідної країни.

Стартував велосипедист із Польського міста Перемишль, до якого діставався потягом. Плануючи подорож, він ставив собі за мету побачити в Польщі місто Краків, об’їздити видатні місця Чехії, побачити гори Австрії і Швейцарії. Та несподівано навіть для себе йому вдалося відвідати значно більше.

"Коли я доїжджав до Праги, мене зупинили патрульні поліцейські, щоб перевірити, чи не вживав я часом алкоголь. Після необхідних процедур зі мною попрощалися і я поїхав далі. А так якихось ексцесів серйозних не траплялося", − зазначив Дмитро Михайленко.

Незнання мов теж не стало на заваді подорожуючому. Звісно, через мовний бар’єр не вдавалося поспілкуватися з людьми так, як би цього хотілося, але скрізь, де доводилося просити про допомогу, на прохання відгукувалися.

Аби здешевити подорож, їжу Дмитро готував сам. Для цього він користувався спеціальною туристичною газовою горілкою. Також слід було вирішувати питання з ночівлею, аби це було безпечне місце.

"Для таких, як я, у кожній країні створено кемпінги: спеціально обладнані місця, де тебе чекають з обіймами, але за це звісно ж треба платити. Я такі місця обминав і намагався десь приютитися недалеко від людей, але й щоб мене менше хто бачив. А взагалі найкраще зупинятися в лісі", − розповів Дмитро.

За особистими підрахунками бюджет подорожі склав 334 євро і 68 центів, з яких 270 євро склали витрати на їжу, і ще 64 – це супутні витрати: в процесі подорожі доводилося ремонтувати велосипед. У список країн, які відвідав уманчанин, увійшли Польща, Чехія, Австрія, Німеччина, Ліхтенштейн, Швейцарія, Франція, Монако, Італія, Ватикан, Сан-Маріно, Словенія, Словаччина, Угорщина. Йому вистачило 73 дні, аби подолати нові горизонти і по-новому закохатися в цей прекрасний світ.

 

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#велосипед #Європа #подорож Реклама

Останні новини

16 серпня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
17:22
На Черкащині жінка збирала інформацію про систему охорони та захисту місцевої гідроелектростанції
16:07
«ЛНЗ» впевненно перемагає «Чорноморець»
11:52
На Черкащині вночі сили ППО знищили шість БпЛА
11:30
«Пакунок школяра»: як отримати державну допомогу на Черкащині
09:42
На Золотоніщині збили мотоцикліста
15 серпня 2026
15:33
За стан оглядового майданчика на черкаській дамбі ніхто не відповідальний
13:33
У Черкасах ветеранів запрошують долучатися до тренувань зі стрільби з лука просто неба
11:43
Роками шукали прихований сенс: Хливнюк пояснив про що насправді трек “Вахтерам”
10:50
У поліції повідомили, скільки громадян постраждали через обстріл у Смілі
09:15
Кухарчук був учасником церемонії прощання з полковником Коновальцем
14 серпня 2026
20:06
Черкаська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
19:03
Понад 500 дітей захворіли на гострі кишкові інфекції на Черкащині
18:16
Частину колишнього оборонного підприємства "Фотоприлад" у Черкасах продали на аукціоні: хто запропонував найбільшу суму
17:09
Прокуратура відкрила провадження через атаку російського БпЛА на багатоповерхівку в Смілі
16:58
На виїзді з Черкас у напрямку Золотоноші відремонтували стелу
16:22
Від майстрів до юних рекордсменів: як "Черкаські богатирі" будують команду майбутнього
15:08
Понад 5,4 млн грн збитків: на Черкащині розслідують справи про незаконний вилов
15:07
Черкаські патрульні супроводили до лікарні авто з жінкою, якій стало зле
13:53
Громада Черкас попрощалася із загиблим військовослужбовцем
13:42
У Смілі обстежили 26 квартир після нічної атаки: десятки вікон вибиті
12:50
Черкащанку судитимуть за збут амфетаміну та зберігання боєприпасів
12:18
У Смілі понад 40 жителів заявили про пошкодження майна після нічної атаки