11.10.21 11:00

Реклама

"Наш край" на Черкащині вимагає від влади зупинити холодомор і встановити справедливі тарифи


Реклама

 

На Черкащині, депутатські групи та фракції місцевих рад, які представляють політичну силу, готують та подають на розгляд сесій звернення до влади з вимогою встановити соціальні тарифи на газ і опалення.  

Про це повідомив голова Черкаської обласної організації політичної партії "Наш край" Анатолій Нужний.

"Цьогорічну ситуацію з ціноутворенням та тарифікаційною політикою щодо опалення та постачання гарячої води для населення наша команда вважає вкрай небезпечною!" - зазначає Анатолій Нужний. 

За його словами, нові тарифи не мають реального соціально-економічного обґрунтування та утворюють величезний дисбаланс між реальними доходами та життєвонеобхідними витратами більшості українських громадян. Заборгованість з комунальних послуг, яка вже сьогодні створила велику проблему для держави, протягом опалювального сезону 2021-2022 призведе до масштабної соціальної кризи.

Саме тому депутати подають звернення до місцевих рад, з пропозицією підтримати ініціативу звернення до Кабінету міністрів та Верховної Ради з рядом вимог. Першими на Черкащині стали депутати Смілянської міської ради. 

"Таким чином, ми хочемо нагадати владі, що норми Конституції як Основного Закону держави мають пряму дію та найвищу юридичну силу", - говорить керівник депутатської фракції "Наш край" в Смілянській міській раді Микола Стуженко. 

Депутати вимагають від влади країни вжити необхідні заходи, зокрема:

1)  Надати можливість територіальним громадам закуповувати український газ власного видобутку для потреб населення та бюджетних установ за собівартістю +30% рентабельності та без передоплати - для того, щоби громади змогли встановити соціально обґрунтовані тарифи.

2)  Розширити фінансування програми субсидій за комунальні послуги на 40%, аби отримати державну допомогу змогли усі, хто її потребує.

3)  Кабінету міністрів України – запровадити дієвий механізм компенсації з державного бюджету витрат місцевих бюджетів, пов’язаних з залишенням без змін тарифів на опалення і постачання гарячої води.

4)  Верховній Раді – невідкладно розглянути проект Закону України № 6064 від 15.09.2021 року "Про внесення зміни до розділу II "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" (щодо встановлення мораторію на припинення надання житлово-комунальних послуг у період дії обмежень, спричинених коронавірусною хворобою (COVID-19)" внесений народним депутатом України, Співголовою політичної партії "Наш край" Шаховим С.В.

 

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#тарифи #звернення #політична сила #депутатські групи Реклама
Реклама

Останні новини

02 липня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
20:35
Ще один захисник із числа ВПО у Каневі отримає житловий ваучер
19:22
Волонтерський хаб Global Teacher Prize Ukraine вперше відкриють у Черкасах
18:37
На Черкащині знайшли мертвим 18-річного хлопця, якого розшукували кілька днів
17:40
У Черкасах планують оновити ще дві проблемні ділянки доріг
16:31
На Черкащині оголосили жовтий рівень небезпеки через грози, град і шквали
15:52
У Черкасах рятувальники допомогли 76-річному чоловікові дістатися до берега
15:27
У Черкасах водія маршрутки відсторонили від керування через алкогольне сп’яніння
14:25
В останню дорогу провели захисника з Черкас, який загинув у ДТП
13:27
У Приват24 з'явився дизайн картки із символікою 118-ї бригади ТрО
12:47
На Черкащині очікують різку зміну погоди: синоптики попереджають про грози та шквали
11:56
У Черкаському районі розшукують 17-річну дівчину, яка пішла з дому
11:10
На Черкащині через спеку запровадили обмеження для вантажівок
10:58
На понад три години: чотири потяги, які курсують через Черкаси, затримуються
10:42
У Черкасах затримали 18-річного хлопця, якого підозрюють у підпалі банківського відділення
09:48
У господарчій будівлі на Уманщині спалахнула пожежа: постраждав чоловік
09:10
На Черкащині сили ППО знищили ракету та дев’ять ворожих дронів
01 липня 2026
19:47
У Черкасах призначили керівників 14 закладів загальної середньої освіти
18:28
У Чорнобаї в ДТП постраждали двоє неповнолітніх: у громаді відкрили збір на лікування
17:35
Трагедія на Черкащині: під час відпочинку на кар’єрі загинув юнак
16:56
На Черкащині браконьєра засудили до понад трьох років ув’язнення
16:20
Золотоноша першою на Черкащині запустила власний міський цифровий застосунок
15:53
Поширювала заклики до зміни кордонів України: черкащанку засудили до 13 років