03.12.20 15:47

Двісті робочих місць: у Черкасах компанія «ВЕНЕТО» презентувала новий швейних цех (ФОТО)



Двісті робочих місць: у Черкасах компанія «ВЕНЕТО» презентувала новий швейних цех (ФОТО)

 

Презентація швейного цеху більш ніж на 200 робочих місць із виготовлення захисного медичного одягу ТМ «VenetoMed» відбулася 1 грудня в Черкасах. Індивідуальні засоби захисту компанія «Венето» виготовляє ще з квітня 2020 року.

За словами директора виробництва ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО» Олександра Згіблова, в групу компаній входить машинобудівне, матрасне, меблеве та інше виробництво. Нещодавно тут також показали відділення «VenetoMed», яке створює засоби захисту для медичних працівників.

«Спочатку ми шили костюми на інших потужностях. Завжди цим займалися, розбудовувалися. Нас ще чекає сто метрів площі, де ми розгорнемо виробництво захисників костюмів для медиків. В Україні, як правило, випускали костюми, які захищали пацієнтів, але зараз треба їх робити для працівників медичних установ. За місяць хочемо розширитися удвічі», – зазначив Олександр Згіблов. 

Наразі інноваційне виробництво «VenetoMed» у Черкасах може виробляти близько п’яти тисяч комплектів захисного одягу за зміну, що відповідають усім європейським стандартам і вимогам щодо якості та надійності. На сьогодні компанія готова постачати захисний одяг опорним лікарням першої, другої та третьої хвиль. Загалом співпрацює з медичними закладами по всій Україні.

Забезпечення засобами індивідуального захисту медиків 

За словами директорки Черкаської міської інфекційної лікарні Світлани Волгіної, наразі установа повністю забезпечена всіма необхідними засобами захисту.

«Практично з першого дня, як почали приймати хворих на коронавірус, і до сьогодні ми маємо всі необхідні засоби захисту для наших медиків, які отримували й за рахунок благодійних організацій, і за рахунок тих закупівель, які вже зараз проводимо самостійно», – зазначила вона.

Також Світлана Волгіна додає, що якість продукції досить висока й відповідає стандартам.

«Із першого дня в якості гуманітарної допомоги ми отримували костюми, комбінезони, тому можу сказати, що якість досконала. Ми могли оцінити практичні властивості під час виконання обов’язків лікарів. А потім надавали свої пропозиції й казали, чого недостатньо. Робота над цим буде продовжуватися, бо зараз маємо порівнювати вимоги до тканини та костюмів на виконання тих постанов, які є в державі. Тому під час закупівлі будемо звертати увагу на наявність необхідних сертифікатів якості. Ми дуже задоволені костюмами, які в нас уже є», – сказала Світлана Волгіна. 

На початку епідемії попит на них в Україні значно перевищував пропозицію. Відчуваючи соціальну відповідальність, компанія вирішила облаштувати приміщення, розширити штат працівників та почати серійне виробництво спеціального одягу для біологічного захисту. Їхня перша партія вийшла вже 13 квітня.

«Це був вимушений крок. Тому що в березні ми розуміли, що всі наші лікарі беззахисні. Ніде не можна було купити ні масок, ні комбінезонів. Потрібно було якось допомагати. Оскільки ми добре вміємо шити, то вирішили, що будемо відшивати захисні комбінезони для медиків. Тоді це була дуже проста історія про те, що є болонія, вона водонепроникна, а тому ми вирішили, що має підійти, аби в лікарів були хоча б якісь костюми для роботи. І просто на звичайних швейних машинах почали шити ці комбінезони. Ми не продавали їх, а просто роздавали медикам. Розуміли, що це серйозна проблема й до неї треба серйозного підійти. Почали вивчати цю технологію, підключати лікарів, консультувалися з ними, купували міжнародні зразки високої якості для виготовлення продукції», – розповідає директор компанії Оксана Місюра.

Тоді вироби створювали з водовідштовхуючої болонії, прошитої на звичайній швейній машинці. Такі костюми не забезпечували повного захисту, але продукція компанії «Венето» стала допомогою для українських медиків. Значна частина виробів передавалася їм безкоштовно у якості благодійної допомоги.

За словами директора «Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» Ігоря Фесуна, вони регулярно отримували в якості гуманітарної допомоги захисні костюми від ТМ «VenetoMed».

«Коли компанія тільки почали виробляти ці костюми, то давала нам, аби ми внесли в їхнє пошиття якісь корективи, щоб це було зручно для роботи медиків. Наразі ми ще не закуповували тих костюмів, які є на сьогодні в компанії, але зважаючи на якість виробництва, будемо заключати з ними договір. Зараз захисний одяг має велику вагу для працівників медичних установ. Тому що якісніший і що більше його буде, то краще», – зазначив Ігор Фесун.

Технологія виробництва та сертифікація продукту 

Пізніше виробництво було обладнано новим високотехнологічним обладнанням ультразвукового зварювання, а персонал пройшов навчання та «VenetoMed» перейшла на виготовлення продукції, яка на значно вищому рівні може захищати медиків, які контактують із хворими на коронавірус. Перша партія костюмів, які були виготовлені за новою технологію ультразвукового зварювання, вийшла 1 червня цього року.

«Ми зрозуміли, що маємо купити нове обладнання. Бо тканина має захищати медиків, у неї має бути мембранний шар, який би пропускав повітря, але не пропускав би віруси й бактерії й при цьому дозволяв би медикові дихати. Але є питання швів, бо швейна голка – це ворота для будь-якого вірусу, тому повинні бути захищені шви та сама тканина, тоді ми отримуємо антикоронавірусний комбінезон. Зараз у нас близько ста УЗ машин і для них ще треба близько ста звичайних швейних. Ми плануємо збільшити їхню кількість удвічі», – сказала Оксана Місюра.

Завдяки використанню сучасних методів, які унеможливлюють потрапляння вірусу на шкіру лікарів, підприємство практично на початку роботи отримало сертифікат відповідності продукції VENETOMED стандарту ДСТУ EN 13485:2018 Медичні вироби. Система управління якістю. А також нещодавно компанія отримала й сертифікат на відповідність ДСТУ EN 14126:2008 Одяг захисний. Захист від інфекційних агентів. За словами Оксани Місюри, останній сертифікат компанія отримала першою саме в українській лабораторії. У ньому йдеться про те, що продукція ТМ «VenetoMed» справді надійна. Їй присвоєно п’ятий клас захисту.

Про співпрацю з іншими установами 

Наразі компанія співпрацює із державним підприємством «Медичні закупівлі» та почала виконувати замовлення на 700 тисяч захисних халатів. Перші поставки продукції вже відбулися.

«Ми відстоюємо права вітчизняних виробників, оскільки немає міністерства легкої промисловості. Тому відкриття такого підприємства дуже радує. Гордимося тим, що українські інвестори, це наші українські роботодавці, які попри те, що відсутня повна державна підтримка, все одно, не покладаючи своїх зусиль, відкривають виробництва й створюють продукцію та забезпечують робочі місця. Легка промисловість – це та галузь, без якої сьогодні ніхто не може обійтися», – зазначила Президент-голова правління Асоціації «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт.

ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО» виступила також співзасновником Громадської спілки «БіоМедЗахист», що має на меті консолідацію зусиль виробників засобів індивідуального захисту для забезпечення біологічної та антиінфекційної безпеки людей. До групи увійшло сім компаній, що виробляють продукцію індивідуального захисту.

««VenetoMed» є засновником Асоціації. Уся продукція, яку виробляють на цьому підприємстві, є високоякісною. Вона пройшла всю сертифікацію. Це важливий фактор, бо наші медики будуть повністю захищені від проникнення інфекційних агентів через тканину, що зараз є дуже небезпечно. Багато продукції зараз, яка заходить на територію України, не є стандартизованою і не може забезпечити повний захист всіх працівників у медичній сфері», – зазначила голова Громадської Спілки виробників засобів індивідуального захисту «БіоМедЗахист» Оксана Маркова.

Чому саме "VenetoMed"?

Перевагою продукції «VenetoMed» є високі захисні властивості виробів, а також вони гідрофобні, водонепроникні, із високим розривним навантаженням, нетоксичні, гіпоалергічні, комфортні та з «дихаючої» мембранною. Завдяки цьому медичні працівники можуть комфортно працювати в костюмах навіть упродовж 12-годинної зміни. Асортимент компанії: бахіли, комбінезони та халати для медичних працівників.

Сьогодні підприємство запрошує до швейного виробництва всіх охочих. Наразі компанія VENETOMED потребує близько 250-300 працівників – як жінок, так і чоловіків. Якщо немає досвіду, на підприємстві навчають.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#Венето #засоби захисту #швейний цех

Останні новини

19 березня 2024
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
12:08
Черкасець під час застілля вбив свого знайомого
11:17
Вічна пам'ять: у Черкасах прощалися з двома військовими
10:58
У Черкасах виявили автівку-двійника
10:21
На Звенигородщині зафіксували рекордну висоту снігу від початку зими
09:54
Загинули тварини та птиця: у Черкасах сталася пожежа
09:19
У деяких черкаських будинках буде відключення водопостачання
18 березня 2024
20:07
На Черкащині вручали нагороди рідним полеглих воїнів
19:01
У Черкасах затримали чоловіка, який збував наркотики
18:13
Історична подія: збірна Черкаської області посіла 3 командне місце чемпіонату України з боксу серед юніорів
18:01
Юнаку, який зґвалтував малолітню дівчинку у Черкаському районі, не змінили вирок
17:03
В авто була дитина: стало відомо деталі ДТП на Звенигородщині, у якій загинула людина (ФОТО)
16:42
У Черкаській області виявили ліс із червонокнижною рослиною
16:21
На Звенигородщині посмертно нагородили молодого захисника
15:49
У Черкасах розробили довідники для ветеранів
14:57
На Шполянщині попрощаються із військовим
14:33
На Черкащині внаслідок водопілля можливі затоплення
13:31
На Звенигородщині сталася ДТП: одна людина загинула, двоє - травмовані
13:07
Фонд держмайна пропонує приватизувати спиртзавод на Черкащині вартістю понад 6 мільйонів
12:57
Омбудсмен представив уповноваженого з прав людини на Черкащині
12:26
У Черкасах шукали малолітню дитину
11:29
На Уманщині чоловік зберігав вдома понад кілограм коноплі
10:58
Скільки малюків з'явилося за тиждень у Черкасах