11.05.20 09:30

Реклама

Черкаські енергетики будуть стягувати гроші із боржників


Черкаські енергетики будуть стягувати гроші із боржників

 

ТОВ «Черкасиенергозбут» неодноразово нагадувало споживачам про важливість вчасних розрахунків за спожиту електроенергію, вживало відповідних заходів, проводило роз'яснювальні роботи. Постійно доводило до відома користувачів електричної енергії інформацію про наслідки, які може потягти за собою несумлінне ставлення до виконання договірних обов'язків – додаткові витрати на відключення/підключення та судові витрати.

Товариство з розумінням ставиться до ситуації, у який опинилася частина споживачів у зв'язку із запровадженням карантинних заходів. Проте одним з обов'язків споживача згідно з п. 5.5.5. Правил роздрібного ринку електричної енергії є вчасна оплата за електричну енергію та надані йому послуги відповідно до укладених договорів. А правом постачальника є, в тому числі, і право на своєчасне та в повному обсязі отримання коштів за продану електроенергію відповідно до укладених договорів.

Ми неодноразово розповідали про оптимальні способи оплати в умовах карантину та можливі шляхи економії.

Але сьогодні ТОВ «Черкасиенергозбут» змушено піти єдиним шляхом, за якого ми зможемо забезпечити стабільність енергетики області та світло в домівках кожного сумлінного споживача. І цей шлях – це примусове стягнення заборгованості з недобросовісних споживачів через суд.

У зв'язку з цим деякі споживачі почали отримувати позовні заяви про стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію.

Зверніть увагу, що такі заходи наразі вживаються лише стосовно споживачів, заборгованість яких виникла ще до ситуації з пандемією COVID-19. І не стосуються тих зазвичай свідомих платників, які опинилися в скрутному становищі саме у ситуації карантину.

Отже, якщо Ви отримали таку позовну заяву і не бажаєте понести додаткових витрат на оплату судового збору, який нині складає досить велику суму грошових коштів, Вам слід якнайшвидше оплатити наявну заборгованість (протягом семи календарних днів). В такому випадку ТОВ «Черкасиенергозбут» готове увійти у ситуацію споживача і відкликати позовну заяву з суду.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
Реклама

Останні новини

31 липня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
20:05
На пляжах Черкас провели лабораторні дослідження: які результати
19:01
Військовий із Монастирищини отримав два державні ордени
18:12
На Черкащині ТЦК перевіряє інцидент із газовим балончиком, який поширили у соцмережах
17:22
В Умані під час ремонтних робіт знайшли фрагменти людських кісток
16:33
Після бійки в магазині в центрі Черкас трьом чоловікам повідомили про підозру
15:46
Майже 430 тисяч гривень повернули до бюджету на Черкащині
15:04
На Черкащині через падіння російського БпЛА пошкоджено будівлю ліцею
14:24
На Черкащині буде до +38: область накриє сильна спека
13:57
У Черкасах облаштували новий паркувальний майданчик
13:44
На Звенигородщині скасували дозвіл на проведення "Ше.Fest" цьогоріч: у чому причина
12:31
На війні загинув військовий з Черкас
12:24
У Смілі розпочнуть стерилізацію безпритульних собак
11:03
У Тальному дитсадок отримав автономне джерело живлення
10:45
Через російські атаки на Черкащині виникли три лісові пожежі: пошкоджено понад 2 гектари лісу
10:30
Черкащанину загрожує до дев'яти років за допомогу чоловікам незаконно виїхати за кордон
09:59
У двох зонах відпочинку Черкас зафіксували випадки вандалізму
09:41
Понад 200 тисяч штрафу: на Черкащині виявили чотири перевантажені вантажівки
30 липня 2026
20:22
На Черкащину повертається спека: температура підніметься до 33 градусів
19:32
На Чигиринщині громаді повернули 1,7 га землі, незаконно переданої в оренду
18:58
Офіційно: у Черкаській області змінився очільник СБУ
18:50
Спортивна осінь "Черкаських богатирів": від Кубка Мирона до Кубка України
17:13
У Тальному знайшовся переможець "Лото-Забави", який виграв 1 мільйон гривень