25.03.21 12:36

Реклама

Черкаси вже сьогодні можуть потрапити до "червоної" зони 


Черкаси вже сьогодні можуть потрапити до

 

Сьогодні буде відбуватися засідання державної комісії з ТЕБ та НС. На ньому Черкаси та ще дві області можуть включити до "червоної" зони. 

Про це під час засідання виконавчого комітету повідомив головний лікар Черкас Всеволод Кульчиковський, передає кореспондент Zmi.ck.ua. 

За його словами, якщо сьогодні й приймуть таке рішення, то це не означає, що обмеження відразу почнуть діяти, швидше вони будуть впроваджені з понеділка. Наразі ж область перебуває у "помаранчевій зоні".

"Ми моніторимо ситуацію кожен день. Кількість хворих зростає. 127 нових осіб, що мають коронавірус, виявили в Черкасах сьогодні на ранок. Загалом протестовано більше 600 осіб. Кількість хворих, які одужали, понад 10 тисяч осіб. Це з початку епідситуації", - зазначив Всеволод Кульчиковський. 

За його словми, завантаженість у міській лікарні - 79 осіб із коронавірусом, при цьому у тимчасовому госпіталі - майже 50, у Першій міській лікарні - 42 пацієнта, у Третій міській лікарні - 68 пацієнтів. 

Із початку карантину померло 225 осіб в Черкасах. 

"Показник захворюваності за останні сім днів становить 67 на 100 тисяч населення. При тому, що 70 є приводом уже до переведення в "червону" зону. Кожен тиждень +45 відсотків збільшення інфікувань, якщо порівнювати з попереднім тижнем", - сказав Всеволод Кульчиковський. 

Він додав, що завантаженість ліжок на сьогодні становить 60,9 відсотка. 20 пацієнтів госпіталізовано за минулу добу.

"Не виключено, що Черкаси та ще дві області будуть включені до "червоної" зони. Якщо це відбудеться сьогодні, це не означає, що обмеження почнуть діяти відразу, швидше за все з понеділка тоді будуть обмеження запроваджуватися", - сказав Всеволод Кульчиковський. 

Міський голова Анатолій Бондаренко сказав, що Черкащина не так швидко, але рухається до "червоної" зони.

"Нам доведеться робити рішення щодо обмежень, але воно повинно бути зваженим та об'єктивним", - зазначив він.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#коронавірус #захворювання #пандемія #"червона" зона #поширення Реклама

Останні новини

16 серпня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
17:22
На Черкащині жінка збирала інформацію про систему охорони та захисту місцевої гідроелектростанції
16:07
«ЛНЗ» впевненно перемагає «Чорноморець»
11:52
На Черкащині вночі сили ППО знищили шість БпЛА
11:30
«Пакунок школяра»: як отримати державну допомогу на Черкащині
09:42
На Золотоніщині збили мотоцикліста
15 серпня 2026
15:33
За стан оглядового майданчика на черкаській дамбі ніхто не відповідальний
13:33
У Черкасах ветеранів запрошують долучатися до тренувань зі стрільби з лука просто неба
11:43
Роками шукали прихований сенс: Хливнюк пояснив про що насправді трек “Вахтерам”
10:50
У поліції повідомили, скільки громадян постраждали через обстріл у Смілі
09:15
Кухарчук був учасником церемонії прощання з полковником Коновальцем
14 серпня 2026
20:06
Черкаська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
19:03
Понад 500 дітей захворіли на гострі кишкові інфекції на Черкащині
18:16
Частину колишнього оборонного підприємства "Фотоприлад" у Черкасах продали на аукціоні: хто запропонував найбільшу суму
17:09
Прокуратура відкрила провадження через атаку російського БпЛА на багатоповерхівку в Смілі
16:58
На виїзді з Черкас у напрямку Золотоноші відремонтували стелу
16:22
Від майстрів до юних рекордсменів: як "Черкаські богатирі" будують команду майбутнього
15:08
Понад 5,4 млн грн збитків: на Черкащині розслідують справи про незаконний вилов
15:07
Черкаські патрульні супроводили до лікарні авто з жінкою, якій стало зле
13:53
Громада Черкас попрощалася із загиблим військовослужбовцем
13:42
У Смілі обстежили 26 квартир після нічної атаки: десятки вікон вибиті
12:50
Черкащанку судитимуть за збут амфетаміну та зберігання боєприпасів
12:18
У Смілі понад 40 жителів заявили про пошкодження майна після нічної атаки