Реклама
Черкащанин підписав договір з «Динамо»
Третій армійський корпус та Динамо підписали меморандум про співпрацю.
На стадіоні “Динамо” у Києві ФК та бійці корпусу підписали меморандум про партнерство.
Зі сторони Трійки документ підписав голова штабного фонду, черкащанин Олег Петренко.
Партнерство буде відбуватися під гаслом "Ви вболіваєте за нас! Ми вболіваємо за вас!".
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



