16.03.17 16:55

Реклама

Без компромісів: золотоніські чиновники звернуться до суду через заяви нардепа


Без компромісів: золотоніські чиновники звернуться до суду через заяви нардепа

 

Міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський разом зі своїм першим заступником Олегом Маслом та очільником водоканалу Сергієм Кузнєцовим планує звернутися до суду із позовом проти народного депутата України Владислава Голуба, який стверджує, що під час ремонту очисних споруд у місті були завищені ціни і не був відремонтований колектор, хоча державні кошти на це використали.

Про це стало відомо на прес-конференції.

"Народний обранець дає інформацію, яка не відповідає дійсності. І ми будемо змушені звертутися до суду, щоб Голуб спростував свої слова. Оскільки у нас в наявності є акти виконаних робіт та всі необхідні документи, зокрема про витрачені кошти і т.п.  Причому позов подаємо без моральної компенсації, лише спростування. Бо саме ця інформація стала основною для відкриття кримінального провадження щодо очисних споруд за ініціативи нардепа. У рамках цієї справи додому до Масла та Кузнєцова приходили із обшуками слідчі УБЕЗ та прокуратури і шукали документи, які раніше вже офіційно вилучили. Фактично це був лише моральний тиск. А щодо кримінальних проваджень, то правоохоронці так і не знайшли склад злочину в діях міської влади", - зазначив Віталій Войцехівський.

Раніше у інтерв'ю виданню Канос Владислав Голуб пояснив свою позицію із згаданих справ.

"Є факти щодо порушеного кримінального провадження стосовно очисних споруд у місті Золотоноша. Також є експертні оцінки, які встановили, що там були завищені ціни. Далі, є факт ремонту колектора, який мав бути відремонтований у грудні. Відповідно до тендерної документації, ремонтні роботи мали бути виконані до кінця року, бо в інакшому випадку, кошти повернулися б у бюджет. 26 та 28 грудня були підписані акти виконаних робіт. Проте будь-хто, хто пройде центром міста Золотоноша, побачить, що жодні роботи там не проводилися. Але за відповідну роботу перерахували – 31 млн.грн", - зазначав депутат.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#суд #Віталій Войцехівський #Владислав Голуб Реклама

Останні новини

16 серпня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
17:22
На Черкащині жінка збирала інформацію про систему охорони та захисту місцевої гідроелектростанції
16:07
«ЛНЗ» впевненно перемагає «Чорноморець»
11:52
На Черкащині вночі сили ППО знищили шість БпЛА
11:30
«Пакунок школяра»: як отримати державну допомогу на Черкащині
09:42
На Золотоніщині збили мотоцикліста
15 серпня 2026
15:33
За стан оглядового майданчика на черкаській дамбі ніхто не відповідальний
13:33
У Черкасах ветеранів запрошують долучатися до тренувань зі стрільби з лука просто неба
11:43
Роками шукали прихований сенс: Хливнюк пояснив про що насправді трек “Вахтерам”
10:50
У поліції повідомили, скільки громадян постраждали через обстріл у Смілі
09:15
Кухарчук був учасником церемонії прощання з полковником Коновальцем
14 серпня 2026
20:06
Черкаська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
19:03
Понад 500 дітей захворіли на гострі кишкові інфекції на Черкащині
18:16
Частину колишнього оборонного підприємства "Фотоприлад" у Черкасах продали на аукціоні: хто запропонував найбільшу суму
17:09
Прокуратура відкрила провадження через атаку російського БпЛА на багатоповерхівку в Смілі
16:58
На виїзді з Черкас у напрямку Золотоноші відремонтували стелу
16:22
Від майстрів до юних рекордсменів: як "Черкаські богатирі" будують команду майбутнього
15:08
Понад 5,4 млн грн збитків: на Черкащині розслідують справи про незаконний вилов
15:07
Черкаські патрульні супроводили до лікарні авто з жінкою, якій стало зле
13:53
Громада Черкас попрощалася із загиблим військовослужбовцем
13:42
У Смілі обстежили 26 квартир після нічної атаки: десятки вікон вибиті
12:50
Черкащанку судитимуть за збут амфетаміну та зберігання боєприпасів
12:18
У Смілі понад 40 жителів заявили про пошкодження майна після нічної атаки