Реклама
Вночі на Черкащині працювали сили ППО
Гучно було, зокрема, на Уманщині - працювали сили ППО.
Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Оборонці знешкодили три російські БпЛА. Минулось без потерпілих. Звернень від населення щодо пошкодження майна наразі немає. Обстеження території триває.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



