Реклама
Вирвали з корінням: у центрі Черкас невідомі пошкодили декоративні насадження
У сквері "Юність" невідомі пошкодили декоративні насадження, які комунальники висадили лише кілька тижнів тому.
Про це повідомляє пресслужба КП "Дирекція парків".
Працівники підприємства виявили понівечені пеларгонії у наземних кашпо. Частину квітів зловмисники зламали, а деякі рослини вирвали з корінням і кинули поруч під деревами.
За словами комунальників, рослини лише почали приживатися та готувалися до активного цвітіння, щоб прикрашати одну з відпочинкових зон міста. Через дії вандалів частину насаджень тепер доведеться відновлювати.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



