Реклама
Ветеран із Черкас увійшов до ТОП-50 на Чемпіонаті України зі стрільби з лука
У Чернівці відбувся Командний чемпіонат України зі стрільби з лука, який зібрав 188 спортсменів з різних регіонів країни.
Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.
Учасники змагалися за найкращі результати, демонструючи майстерність, витримку та спортивний характер.
Серед учасників змагань був ветеран російсько-української війни, тренер МСК «Дніпро» зі стрільби з лука Вадим Мазніченко. За підсумками чемпіонату він увійшов до 50 найкращих спортсменів у своїй кваліфікації.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



