Реклама
У Золотоноші під час пожежі в багатоповерхівці врятували сімох людей
У Золотоноші рятувальники евакуювали сімох людей під час пожежі в одній із п’ятиповерхівок міста.
Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Черкаській області.
Під час розвідки рятувальники встановили, що осередок пожежі знаходився у квартирі на третьому поверсі — там загорілися побутові речі та диван.
Пожежу вдалося швидко ліквідувати. За допомогою спеціального обладнання рятувальники евакуювали сімох мешканців із квартир на четвертому та п’ятому поверхах. Унаслідок події ніхто не постраждав.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



