15.05.17 10:17

Реклама

У СБУ прокоментували рішення суду про обшук у приміщенні управління


У СБУ прокоментували рішення суду про обшук у приміщенні управління

 

Управління СБ України в Черкаській області відреагувало на оприлюднену в мережі інтернет інформацію про рішення Печерського районного суду щодо обшуку  адміністративого приміщення спецслужби. Як інформує прес-служба Управління, це рішення не відповідає вимогам чинного законодавтсва та буде оскаржено в судовому порядку.

Про це інформує Про все.

"На нашу думку вказана ухвала не відповідає вимогам чинного законодавства. Звертаємо увагу, що ухвала передбачає доступ адвоката, який не має допуску до держтаємниці, в усі без виключення приміщення Управління СБУ, наприклад в підрозділи контррозвідки, де зберігаються цілком таємні документи. Вважаємо, що в умовах російської агресії, захист громадянина, який підозрюється у корупції, не може бути аргументом для виникнення потенційних загроз національній безпеці. Службою вказана ухвала оскаржена в апеляційному порядку. Після винесення апеляційною інстанцією рішення СБУ виконає його у встановленому законодавством порядку, - зазначила керівник прес-служби УСБУ в Черкаській області Катерина Дрога.

Нагадаємо, що у липні 2016 року співробітники СБУ спільно з Генеральною прокуратурою України викрили на хабарі голову Свідівської сільської ради Черкаського району та голову правління громадської організації «Агенція антикорупційних реформ», повідомляє прес-служба Управління СБ України в Черкаській області.

Правоохоронці задокументували, що зловмисники вимагали у приватного підприємця 184 тисячі доларів США за сприяння у наданні йому у власність земельної ділянки площею у шість з половиною гектарів. Оперативники спецслужби затримали чиновників поблизу сільської ради під час отримання чергової частини коштів у сумі 170 тисяч американських доларів. На сьогодні досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України триває. Затриманим оголошено про підозру в скоєнні злочину. Наразі фігуранти справи ознайомлюються з матеріалами кримінального провадження.

Наступного тижня матеріали закінченого досудового розслідування будуть скеровані до суду. Як стверджують у  прес-службі УСБУ в Черкаській області, під час проведення досудового розслідування адвокат підозрюваного надав до суду недостовірну інформацію, отримавши таким чином дозвіл Печерського районного суду міста Києва на проведення обшуків у адміністративній будівлі Управління СБ України в Черкаській області.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#СБУ #Черкащина #обшук Реклама

Останні новини

30 липня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
16:08
У Черкасах водійка пошкодила п'ять припаркованих автівок
14:52
На Золотоніщині третю добу гасять пожежу на площі 10 гектарів
14:32
У Черкасах чоловік "здав" п'яного водія, який виконував небезпечні маневри
13:50
Громада Черкас провела в останню дорогу захисника
12:52
У Черкасах багатодітній родині оформили дев’ять паспортних документів
12:31
На Черкащині фіксують нові знеструмлення: енергетики закликають економити електроенергію
11:47
У Черкасах під час конфлікту чоловік отримав смертельне ножове поранення
11:02
На Черкащині уламки ворожих цілей пошкодили будинки та майно: поліція документує наслідки
10:30
На Черкащині зміняться тарифи на електроенергію для непобутових споживачів
10:21
У Канівській громаді ще один військовий отримав житловий ваучер на 2 млн грн
09:53
На Черкащині відзначили працівників кадрових підрозділів поліції
09:15
На Уманщині через падіння уламків ракети загорілися дві будівлі (ФОТО)
07:46
Через нічну атаку на Черкащині є пошкодження
29 липня 2026
20:09
Черкащанка хотіла продати до США давні монети
19:31
Пішов із життя очільник "Аеропорту Черкаси"
18:16
У Черкасах тротуар просів через пошкоджений гризунами каналізаційний колодязь
17:11
Двоє підлітків травмувалися у ДТП в Тальному
16:55
У Корсуні-Шевченківському коледж повідомив про трагічну загибель студентки
16:19
П'яний водій на Черкащині наїхав на мотоцикл: постраждав підліток
15:41
Не повідомили ТЦК про транспорт: Черкащина стала другою за кількістю штрафів бізнесу
15:33
Канівська громада втратила захисника
14:34
У Черкасах юнак поширював наративи рф і отримував за це винагороду