Реклама
У Калинополі відкрили меморіальні стели з портретами 15 полеглих Героїв
У селищі Калинопіль відбувся мітинг-реквієм "Герої не вмирають — вони в серцях живуть!", присвячений відкриттю меморіальних стел із портретами захисників, які віддали життя за незалежність і свободу України.
Про це повідомляє пресслужба Калинопільської селищної ради.
Під час церемонії Алею Пам’яті та Слави поповнили ще 15 портретів воїнів-земляків, які загинули у російсько-українській війні.
Серед них:
- Васильченко Дмитро;
- Вебер Станіслав;
- Вовкодав Олег;
- Габадулін Віталій;
- Гейкер Олександр;
- Крецу Ростислав;
- Кубриш Сергій;
- Луганський Вадим;
- Надельнюк Юрій;
- Різник Олексій;
- Руденко Олександр;
- Руденко Роман;
- Філоненко Олександр;
- Харченко Михайло;
- Юхименко Сергій.
Учасники заходу вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання, покладанням квітів та словами вдячності за їхню мужність, самопожертву і вірність Україні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



