Реклама
У громаді на Черкащині зустріли військового, який повернувся з полону
До Червонослобідської громади повернувся з полону захисник України.
Про це повідомили у пресслужбі Вергунівського старостинського округу.
Вчора, 8 липня, додому повернувся військовополонений Костянтин Сіренко. Його зустрічали із хлібом і сіллю, державними прапорами, квітами, обіймами та сльозами радості. Мати нарешті змогла обійняти свого сина, а діти — тата.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



