Реклама
У Черкасах перепідписали угоду про партнерство Черкащини і штату Айова
Черкащина та штат Айова (США) перепідписали Угоду про партнерство.
Про це інформує пресслужба Черкаської ОВА.
Підписання відбулося асинхронно: губернаторка штату Айова Кім Рейнольдс підписала Угоду в Капітолії штату Айова, а ми – в Черкасах.
Попереду – новий етап співпраці у сферах медицини, освіти, ветеранської політики, аграрного сектору, молодіжних обмінів, культури та економіки.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



