Реклама
У Черкасах двом жінкам вручили державні відзнаки "Мати-героїня"
У Черкасах двом жителькам міста вручили державні нагороди та присвоїли почесне звання "Мати-героїня".
Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.
Відзнаки жінки отримали перед початком засідання виконавчого комітету. Згідно з указом Президента України, почесне звання присвоїли Ользі Бруско та Євгенії Побиванець. Обидві черкащанки народили та виховали по п’ятеро дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



