Реклама
Родина з Донеччини отримала нове житло на Черкащині
У Черкаській області ще один дитячий будинок сімейного типу отримав власне житло.
Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Нову оселю в Монастирищенській громаді придбано для родини Рябчинської – Нікітіна, яка через війну була змушена покинути Донеччину.
У цій родині виховують сімох дітей. Вони позитивні, активні, талановиті, легко знаходять спільну мову з оточенням. Придбання будинку стало можливим завдяки державній субвенції, за підтримки місцевої влади.
Це вже другий ДБСТ, для якого цьогоріч на Черкащині реалізовано придбання житла за державні кошти.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



