Реклама
На Золотоніщині родинам загиблих захисників вручили державні нагороди
У Золотоніському районі родинам полеглих військовослужбовців вручили державні нагороди, якими захисників України відзначили посмертно.
Про це повідомляє пресслужба Черкаського обласного ТЦК.
Відзнаки передали рідним воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.
Посмертно державними нагородами відзначено: Володимира Рудика, Максима Гальченка, Максима Напалкова, Ігоря Баралея, Анатолія Андрущенка, Олександра Бойка, Анатолія Коцюбу, Сергія Степаненка, Олександра Коваленка, Романа Клименка та Сергія Безворотного.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



