21.06.18 18:33

Реклама

На Черкащині оштрафували головного лікаря медзакладу за фіктивне придбання автомобіля "швидкої"


На Черкащині оштрафували головного лікаря медзакладу за фіктивне придбання автомобіля

 

Чорнобаївський районний суд засудив Любов Тарасенко, головного лікаря КЗ "Чорнобаївського центру первинної медико-санітарної допомоги", до штрафу в розмірі 4,25 тис. грн. Жінка розтратила гроші на придбання машини “швидкої допомоги”.

Про це пише 368.media.

У листопаді 2016 року Тарасенко уклала договір з ФОП Таран А.В. про купівлю автомобіля "швидкої допомоги" УАЗ АС 11-396295 “Буханка” за 384 тисяч гривень.  В умовах договору було прописано, що за машину повинні були заплатити лише після її поставки, яка планувалася в 30-денний термін. Однак, так і не дочекавшись машини, 3 січня 2017 року головний лікар розпорядилася перерахувати за неї гроші ФОП і підробила бланк прийому-передачі товару.

У результаті, автомобіль поліклініці не поставили до сих пір. На суді Тарасенко розповіла, що гроші вирішила перерахувати авансом, оскільки закінчувався календарний рік, і якби поліклініка не витратила гроші – вони б повернулися до обласного бюджету, і невідомо, виділили б їх на покупку машини ще раз.

ФОП Андрій Таран пояснив, що дійсно не поставив машину, оскільки наявна у нього модель не відповідала вимогам тендеру. Пізніше він підшукав машину, але 2014 року випуску, в той час в тендері вказувалося, що вона повинна бути 2015 року. З отриманих грошей підприємець повернув поліклініці 13 тисяч гривень.

Заявляє, що більше грошей у нього поки немає, і він буде повертати борг частинами, ще 26 тисяч гривень Тарасенко повернула в бюджет з власних заощаджень. Суд врахував розкаяння підсудної, її спробу компенсувати принесений збиток і двох новонароджених онуків, яких одна виховує її дочка. У результаті головного лікаря визнали винною за ст.366 і 367 КК і оштрафували на 4,25 тисячі гривень.
 

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#автомобіль #"швидка" допомога #фіктивне придбання Реклама

Останні новини

16 серпня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
17:22
На Черкащині жінка збирала інформацію про систему охорони та захисту місцевої гідроелектростанції
16:07
«ЛНЗ» впевненно перемагає «Чорноморець»
11:52
На Черкащині вночі сили ППО знищили шість БпЛА
11:30
«Пакунок школяра»: як отримати державну допомогу на Черкащині
09:42
На Золотоніщині збили мотоцикліста
15 серпня 2026
15:33
За стан оглядового майданчика на черкаській дамбі ніхто не відповідальний
13:33
У Черкасах ветеранів запрошують долучатися до тренувань зі стрільби з лука просто неба
11:43
Роками шукали прихований сенс: Хливнюк пояснив про що насправді трек “Вахтерам”
10:50
У поліції повідомили, скільки громадян постраждали через обстріл у Смілі
09:15
Кухарчук був учасником церемонії прощання з полковником Коновальцем
14 серпня 2026
20:06
Черкаська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
19:03
Понад 500 дітей захворіли на гострі кишкові інфекції на Черкащині
18:16
Частину колишнього оборонного підприємства "Фотоприлад" у Черкасах продали на аукціоні: хто запропонував найбільшу суму
17:09
Прокуратура відкрила провадження через атаку російського БпЛА на багатоповерхівку в Смілі
16:58
На виїзді з Черкас у напрямку Золотоноші відремонтували стелу
16:22
Від майстрів до юних рекордсменів: як "Черкаські богатирі" будують команду майбутнього
15:08
Понад 5,4 млн грн збитків: на Черкащині розслідують справи про незаконний вилов
15:07
Черкаські патрульні супроводили до лікарні авто з жінкою, якій стало зле
13:53
Громада Черкас попрощалася із загиблим військовослужбовцем
13:42
У Смілі обстежили 26 квартир після нічної атаки: десятки вікон вибиті
12:50
Черкащанку судитимуть за збут амфетаміну та зберігання боєприпасів
12:18
У Смілі понад 40 жителів заявили про пошкодження майна після нічної атаки