Реклама
Купальний сезон наближається: на Черкащині очищують дно річок
На Черкащині триває підготовка місць масового відпочинку біля води до літнього сезону.
Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Черкаській області.
Напередодні відкриття купального сезону водолази обстежують та очищують дно водойм, аби зробити відпочинок жителів області безпечнішим.
Під час робіт фахівці дістають із водойм уламки скла, металеві предмети, гілки та інше сміття, яке може становити небезпеку для відпочивальників.
Такі профілактичні заходи проводять щороку перед стартом літнього сезону, щоб зменшити ризики травмування людей під час відпочинку біля води.
Офіційне відкриття купального сезону на Черкащині заплановане на 1 червня. До цього часу в області мають завершити всі необхідні перевірки та підготовчі роботи.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



