Реклама
Чотирьом жителькам Уманщини присвоїли звання "Мати-героїня"
Напередодні Дня матері жительок Христинівської громади відзначили державними нагородами.
Про це повідомив начальник Уманської РВА Ігор Миклащук.
Почесне звання присвоєно Ірині Козак, Наталії Кравець, Тетяні Куцелепі та Людмилі Поворознюк за народження, виховання дітей та вагомий внесок у зміцнення сімейних цінностей.
За кожною такою нагородою — роки щоденної турботи, відповідальності, материнської самопожертви та безмежної любові, вкладеної у виховання дітей.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



