18.11.19 10:47

Реклама

У Черкаситеплокомуненерго розповіли, яка вартість послуг з обслуговування внутрішньобудинкових систем


У Черкаситеплокомуненерго розповіли, яка вартість послуг з обслуговування внутрішньобудинкових систем

 

Нині у Черкасах від жителів багатоповерхівок надходять чимало скарг, що у квартирах не відрегульована температура, холодно. За словами керівника КП "Черкаситеплокомуненерго", такі проблеми виникають тому, що керівники ОСББ, ЖБК, старші по будинкам самовільно налаштовують внутрішньобудинкові системи. Підприємство може обслуговувати такі будинки лише після укладання договору та відповідної оплати за послуги.

Про це під час вранішньої оперативної наради оголосив директор КП "Черкаситеплокомуненерго" Павло Карась.

 "Хочу звернути увагу керівників ОСББ, старших по будинкам, що всі параметри, які надає КП "Черкаситеплокомуненерго" не відповідають нормативам. Всі проблеми - з внутрішньо будинковими мережами. Коли надходять скарги, що низька температура опалення, будь ласка, налагоджуйте внутрішньобудинкову мережу",- звернувся Павло Карась.

Він зазначає, що обслуговувати внутрішньобудинкові системи підприємство може, але споживач має укласти договір з підприємством на обслуговування внутрішньобудинкових систем і в такому разі КП "Черкаситеплокомуненерго" буде відповідати за подачу тепла до батареї в квартирі.

"Ми виїжджаємо на такі об’єкти, али ми за це виставляємо плату. Виїзд аварійної бригади коштує 460 грн. Наприклад, налагодження елеваторного вузла коштує 2112 грн, запуск системи коштує в районі 3000 гривень, якщо у когось є проблеми із запуском опалення, ми вам допоможемо, але це коштує грошей. Або ж керівництво ОСББ чи ЖБК сплачує ці рахунки, якщо немає якогось іншого виконавця цих робіт",- наголосив комунальник.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#Черкаситеплокомуненерго #опалення #внутрішньобудинкова система #послуги Реклама

Останні новини

31 липня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
20:05
На пляжах Черкас провели лабораторні дослідження: які результати
19:01
Військовий із Монастирищини отримав два державні ордени
18:12
На Черкащині ТЦК перевіряє інцидент із газовим балончиком, який поширили у соцмережах
17:22
В Умані під час ремонтних робіт знайшли фрагменти людських кісток
16:33
Після бійки в магазині в центрі Черкас трьом чоловікам повідомили про підозру
15:46
Майже 430 тисяч гривень повернули до бюджету на Черкащині
15:04
На Черкащині через падіння російського БпЛА пошкоджено будівлю ліцею
14:24
На Черкащині буде до +38: область накриє сильна спека
13:57
У Черкасах облаштували новий паркувальний майданчик
13:44
На Звенигородщині скасували дозвіл на проведення "Ше.Fest" цьогоріч: у чому причина
12:31
На війні загинув військовий з Черкас
12:24
У Смілі розпочнуть стерилізацію безпритульних собак
11:03
У Тальному дитсадок отримав автономне джерело живлення
10:45
Через російські атаки на Черкащині виникли три лісові пожежі: пошкоджено понад 2 гектари лісу
10:30
Черкащанину загрожує до дев'яти років за допомогу чоловікам незаконно виїхати за кордон
09:59
У двох зонах відпочинку Черкас зафіксували випадки вандалізму
09:41
Понад 200 тисяч штрафу: на Черкащині виявили чотири перевантажені вантажівки
30 липня 2026
20:22
На Черкащину повертається спека: температура підніметься до 33 градусів
19:32
На Чигиринщині громаді повернули 1,7 га землі, незаконно переданої в оренду
18:58
Офіційно: у Черкаській області змінився очільник СБУ
18:50
Спортивна осінь "Черкаських богатирів": від Кубка Мирона до Кубка України
17:13
У Тальному знайшовся переможець "Лото-Забави", який виграв 1 мільйон гривень