Реклама
У Черкасах п’ятеро людей опинилися в лікарні після відвідування закладу харчування
У Черкасах п’ятеро людей потрапили до лікарні з підозрою на харчове отруєння.
Про це повідомили у пресслужбі Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб.
До Черкаської міської інфекційної лікарні госпіталізували п’ятьох людей із симптомами гострої кишкової інфекції. Серед постраждалих — одна дитина. Хворі пов’язують погіршення самопочуття з вживанням страв в одному із закладів громадського харчування Черкас.
Наразі фахівці спільно зі спеціалістами Держпродспоживслужби проводять епідеміологічне розслідування. Для встановлення причин і обставин випадку тривають необхідні лабораторні та інструментальні дослідження. Про результати перевірки обіцяють повідомити додатково.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



