16.10.15 11:07

Реклама

Передвиборчі Черкаси на футбольному полі. Солдат і опозиціонер


Передвиборчі Черкаси на футбольному полі. Солдат і опозиціонер

 

Zmi.ck.ua продовжує свій експеримент, спостерігаючи за передвиборчими подіями у Черкасах через футбольні окуляри.

Нагадаємо, що ми відслідковуємо, які клуби напередодні великого голосування вирішили підсилити свій склад учасниками збірної черкаських депутатів, яка завоювала любов сотні вболівальників.

Епізод 5. Солдат і опозиціонер

 Правий захисник Андрій Більда

Перед офіційним відкриттям трансферного вікна в футбольних кулуарах блукали чутки щодо кар’єрних перспектив Андрія Більди.  Мовляв, правий захисник, який останні півтори роки був капітаном “БПП” в збірній Черкас, не тільки поведе свою команду до нових перемог, а й вперше спробує власні сили у змаганні за титул кращого бомбардира. Тим більше певний футбольний досвід за п’ять років кар’єри він отримав. Навіть деякий час вчився майстерності у чинного кращого бомбардира Черкас Сергія Одарича.

Однак неочікувано для експертів Більда вирішив на декілька років призупинити активну футбольну кар’єру та піти в армію. Клуб підтримав  футболіста і всерівно делегував його боротися за потрапляння у збірну Черкас наступного скликання на один із стадіонів міста. Хоча сам захисник зізнається, що в нього через службу зараз немає часу підтримувати футбольну форму. Яким буде від цього результат – покаже день голосування.

 Центральний захисник Артур Савін

Останні півтора роки досвідчений захисник знаходився без клубу, підтримуючу форму самостійно.  Під час літнього трансферного вікна очікувалося, що Савін нарешті підсилить якусь команду, адже за новими футбольними правилами самостійно він не міг опинитися у збірній Черкас наступного скликання.

Інше питання, що контракт центрбеку запропонувала опозиційна команда, яку, м’яко кажучи, недолюблюють вболівальники.  Але Савін прийняв цю пропозицію, тому тепер також спробує переконати черкащан на одному зі стадіонів міста, що залишається у відмінній формі і зможе демонструвати у збірній Черкас якісний та цікавий для людей футбол.

ЧИТАЙТЕ: Епізод 1. Гучні трансфери потужного клуба

                   Епізод 2.  Наставник і перспективний футболіст

                   Епізод 3. Реванш після поразки

                   Епізод 4. Один на один

 

Підготував Cергій Стасько

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#Черкаси #вибори Реклама

Останні новини

28 липня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
12:11
На Черкащині шукають мільйонера, який виграв у лотерею
11:55
Понад 190 тисяч гривень повернули до бюджету за електроенергію для шкіл
11:50
Скандальні комунальники побудують житловий будинок з мансардним поверхом у Соснівці
11:24
На жителя Умані незаконно оформили кредити: містян попередили про шахраїв
10:50
З підйомником для крісел колісних: Чигиринський ліцей отримав новий автобус
10:33
П’ять родин захисників на Уманщині отримають кошти на власне житло
09:47
У Черкасах помер студент медичної академії
09:30
У Черкасах офіційно відкрився Німецький медичний центр
08:25
Нардеп заявив, що на Черкащині ТЦК намагається мобілізувати студентів: яка реакція
27 липня 2026
20:04
Черкащина виборола три Ордени Святого Пантелеймона
19:37
У Черкасах через займання сухостою загорілися паркан і дровник
18:36
У дитсадках Черкас встановлюють гібридні електростанції
17:22
У Черкасах через ліквідацію наслідків пожежі перекрили вулицю
16:48
На Черкащині зросла кількість кишкових інфекцій
15:58
У Черкасах невідомі зламали лавки та пошкодили платан
15:31
На Черкащині боржникам за електроенергію надішлють повідомлення
14:26
На Уманщині проведуть в останню путь молодшого сержанта
13:25
Скільки немовлят народилося у Черкасах минулого тижня
12:37
На Черкащині зіткнулися "Hyundai" та "BMW": травмувалися двоє людей
12:11
Понад 200 фрагментів фресок і залишки храмів: на Черкащині завершили дослідження Зарубського монастиря
11:57
У Черкасах почали встановлювати паркан під будівництво ТЦ на місці скверу
11:06
На Черкащину насувається негода: синоптики оголосили "жовтий" рівень небезпеки