12.04.19 10:05

Реклама

Пенсіонери Черкащини отримали майже 70 мільйонів виплат субсидій на картки ПриватБанку


Пенсіонери Черкащини отримали майже 70 мільйонів виплат субсидій на картки ПриватБанку

 

З березня цього року, держава проводить виплати субсидій готівкою на пенсійні картки, навіть без звернення до органів соціального захисту населення.

За березень близько 40 тисяч пенсіонерів ПриватБанку Черкащини отримали свої субсидії, на пенсійну картку, з якої одразу провели оплату комунальних платежів, навіть без відвідування банківських відділень.

“Пенсійний фонд нині надає до банку дві відомості: одна для нарахування пенсії, друга для нарахування субсидії, - пояснює Оксана Крамаренко, керівник Напрямку просування соціальних програм Черкаської філії ПриватБанку. - Субсидія виплачується пенсіонеру у дату виплати пенсії, лише окремою сумою. В тексті SMS-повідомлення буде зазначено, що це субсидія”.

Нагадуємо, що випуск та обслуговування пенсійних карток проводиться у ПриватБанку БЕЗКОШТОВНО, зняття готiвки у банкоматах усіх банків на території України без комісії, оплата комунальних послуг в дистанційних каналах (Приват24 та ТСО) та регулярним платежем  без комісії, безкоштовне навчання і користування Інтернет-банком Приват24, безкоштовний виклик співробітника  і доставка карт за місцем проживання, можливість отримання картки і пенсії за дорученням (отримати можна у сільській раді), зарахування + 7% річних на залишок власних коштів, - це неповний перелік переваг отримання пенсійних виплат на картки ПриватБанку.

Статистика свідчить, що понад 64% (більш як 156 тис.) пенсіонерів, які обслуговуються в банках Черкащини, отримують пенсійні виплати на картки ПриватБанку. Найрозгалуженіша мережа відділень, банкоматів та терміналів надає змогу отримати банківські послуги швидко та зручно, що надзвичайно важливо для людей поважного віку.

ПриватБанк - найбільший український банк, що обслуговує пенсіонерів. Через його карти та рахунки пенсію отримують понад 3,5 мільйонів українських пенсіонерів.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
Реклама

Останні новини

02 серпня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
17:32
На Чигиринщині громаді повернули 1,7 га землі
13:33
У черкаських патрульних нагадали, що вони фіксують перевищення швидкості за допомогою TruСАМ
11:00
Черкащан попереджають про сильну спеку
09:20
На Черкащині сталася жахлива ДТП: є загиблі
01 серпня 2026
17:40
На Черкащині завершився молодіжний табір з унікальним форматом
16:12
Вночі у 12 розважальних закладів Черкас завітала поліція
15:07
У Черкаському районі зґвалтували 15-річну дівчину
13:15
У Черкасах з’явився новий майданчик для паркування автомобілів
10:59
Обшуки в ТЦК на Черкащині закінчились підозрами, -ДБР
09:47
Стало відомо деталі бійки у магазині в центрі Черкас
31 липня 2026
20:05
На пляжах Черкас провели лабораторні дослідження: які результати
19:01
Військовий із Монастирищини отримав два державні ордени
18:12
На Черкащині ТЦК перевіряє інцидент із газовим балончиком, який поширили у соцмережах
17:22
В Умані під час ремонтних робіт знайшли фрагменти людських кісток
16:33
Після бійки в магазині в центрі Черкас трьом чоловікам повідомили про підозру
15:46
Майже 430 тисяч гривень повернули до бюджету на Черкащині
15:04
На Черкащині через падіння російського БпЛА пошкоджено будівлю ліцею
14:24
На Черкащині буде до +38: область накриє сильна спека
13:57
У Черкасах облаштували новий паркувальний майданчик
13:44
На Звенигородщині скасували дозвіл на проведення "Ше.Fest" цьогоріч: у чому причина
12:31
На війні загинув військовий з Черкас
12:24
У Смілі розпочнуть стерилізацію безпритульних собак