29.05.15 12:11

Реклама

Іноземці побили черкаських студентів та правоохоронців


Іноземці побили черкаських студентів та правоохоронців
 
Пізнього вечора 27.05.2015, о 23:20 біля магазину “Дунай” на розі Чехова-Гоголя іноземні студенти побили двох наших співвітчизників за те, що вони заступились за дівчину, пише live.ck.ua.
 
Хлопці та дівчина вийшли з магазину і до них підскочили приблизно 20 осіб студентів-іноземців. Пятеро з них сильно побили одного з хлопців ногами. За інформацією джерела, постраждалому 18 років
 
На шум вибігали студенти гуртожитку на балкони. Дівчина, за яку заступилися, в цей час викликала правоохоронців.
 
Пізніше під’їхало кілька машин ППС, іноземці побились і з ними. П’ятьох “запакували” нарешті в “бобіки”. Близько 4 ранку ці особи були відпущені правоохоронцями.
 
В результаті до постраждалих за адресою Чехова 42 близько 00 годин приїхала швидка допомога та надала першу допомогу. Серед постраждалих був і  28-річний працівник ДПС. Потім студенти на таксі відправили хлопців до лікарні. Одному з постраждалих зашили губу та брову.
 
“Незважаючи на розбірки іноземців з їхнім деканом, ми, як очевидці, не віримо в те, що ця справа матиме хід і винні будуть справедливо покарані та депортовані з території України. Тож просимо уваги журналістів та небайдужих людей. Це не перший такий огидний вчинок іноземців, і далеко не останній.” –  повідомляють користувачі соцмереж.
 
В той же час студентка Людмила Азовська, яка опублікувала у соцмережі інформацію про бійку між студентами ЧДТУ, розповіла подробиці минулої ночі, інформує Вікка.
 
Дівчина спілкувалася із очевидцями та постраждалими. Того вечора Людмила вже заснула, однак її розбудили крики за вікном. Тому частину бійки вона бачила з балкону гуртожитку.
 
"До подруги одного із хлопців почав приставати іноземець. Хлопець його послав. Вони ще вийшли розбиратися на вулицю, за їхньою версією. Потім вони зайшли в магазин, а коли вийшли, то на них чекав цілий натовп. Я вже тоді лягла спати. Але потім чуємо крики. Вийшли на балкон і спочатку думали, що іноземці між собою б’ються. Потім почали вискакувати наші, почали розбороняти", – говорить студентка.
 
За її словами, дівчина, через яку зчинилася бійка, викликала правоохоронців. На виклик приїхало близько 5 машин.
 
"Біля "Дунаю" були спочатку двоє іноземців, які чіплялися до дівчини. Потім набігло близько 20 осіб. П’ятеро з них били ногами одного з хлопців і йому тоді ще дісталося і жерстяною банкою. Йому розбили брову і губу. Потім студенти-іноземці тікали в сторону гуртожитку від міліції. Але потім вони отримали від правоохоронців дубинками. П’ятьох пов’язали і вони лежали в наручниках на траві", – пригадує дівчина.
 
На місці з'явився навіть декан. Під’їхала швидка до гуртожитку. Постраждалим у вестибюлі надали першу допомогу.
 
"Ми навіть не знаємо імен тих студентів, яких затримали. Один із них був відрахований із ЧДТУ і його перевели в "пожежку". Десь о 4-ій затриманих відпустили. Вони відразу поїхали у лікарню до постраждалих, щоб погрожувати їм", – говорить Людмила.
Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
Реклама

Останні новини

27 липня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
10:07
Передавали координати для спецслужб рф: на Черкащині викрили двох підозрюваних у держзраді
26 липня 2026
17:42
На Монастирищині через суд хочуть уберегти місця стародавніх поселень та кургани
15:24
На Черкащині зіткнулися два мотоцикли: четверо підлітків у лікарні
12:16
У багатоповерхівці в Черкасах сталася пожежа: чоловіка з опіками госпіталізували
09:36
Полеглого захисника з Черкащини посмертно відзначили трьома нагрудними знаками
25 липня 2026
18:16
Житель Черкащини намагався виїхати за підробленим документом і запропонував прикордоннику 500 євро
15:09
Понад кілограм канабісу та амфетамін: у Черкасах судитимуть трьох наркоторговців
13:46
У центрі Черкас сталася масова бійка у магазині
11:12
Почув розмову про гроші й напав: на Черкащині чоловік пограбував соцпрацівницю
09:33
Чотири ворожі дрони знешкодили в небі над Черкащиною
24 липня 2026
20:53
"Працювати нема кому": черкащанка змінила професію та стала верстатницею
19:45
На щиті до Канева повертається полеглий захисник
18:22
До кінця доби Черкащину накриють грози, град і шквали
17:20
Школярка з Черкащини у Британії створила музичний твір за мотивами картини Івана Марчука (ВІДЕО)
16:48
На Черкащині ювелірний магазин оштрафували на понад 800 тисяч гривень
16:20
Громадянка росії втратила право оренди 3 гектарів землі на Черкащині
15:47
Ще одна парафія на Черкащині перейшла до ПЦУ
15:10
Черкаські легкоатлети вибороли чотири золоті медалі на Кубку України
14:54
На Черкащині три дні шукали чоловіка: його знайшли знесиленим посеред болота
13:45
Війна забрала двох захисників: у Черкасах попрощалися із військовими
13:25
На Черкащині виявили фуру з критичним перевантаженням
12:51
На Черкащині створили понад 640 інклюзивних робочих місць