10.04.19 20:14

Реклама

Команда з Черкас гідно представила місто на змаганнях з кінологічного спорту


Команда з Черкас гідно представила місто на змаганнях з кінологічного спорту

 

В Одесі відбувалися всеукраїнські змагання з аджиліті - міжнародний вид кінологічного спорту.

Про це інформує "Черкаський спорт".

На змаганнях зібрались учасники з 7 різних міст України. Представники Черкаської філії Всеукраїнської федерації кінологічного порту посіли призові місця та вибороли золото.

Спортсмен, Анна Сторчеус, розповідає, що її собаці породи бігль вже 6 років.

- Наша історія в аджиліті почалась ще 3 роки тому, тоді в мене і надії не було на те, що з нас щось вийде.

У змаганнях Анна на трасі для досвідчених зайняла 4-ту сходинку з мінімальним відривом від третього місця. Але при цьому не розчарована:

- Кожне змагання -- це колосальний досвід, змагання в Одесі не виключення. Кожного разу ми відкриваємо щось нове, знаходимо помилки, або намагаємося переступити за грані наших можливостей і зробити разом з Хеною (ред. кличка собаки) те, що не завжди виходило. З кожним змаганням, тренуванням, ми починаємо ставати все кращою командою!

Впродовж двох днів суддівство на трасах змагань здійснював запрошений суддя міжнародного класу з Чехії - Petr Pupik. На рахунку судді Чемпіонати світу та національні чемпіонати європейських країн.

Дуже позитивними емоціями, та бурхливими переживаннями змагання запам'ятає, й ще один учасник команди з аджиліті - Сергій Котолуп.

У перший день змагань Сергій разом з його вихованцем - таксою Діною посів 1 місце на трасах своєї категорії. Для нього це було неочікуваністю, адже як молодий спортсмен розраховував отримати лише досвід від змагань:

-Для мене це були лише 6-ті змагання з аджиліті, надто вдячний тренеру, батькам та нашій команді ''TALEXDOG''. Впродовж постійних тренувань та вивчення траси мої колеги допомагали та підказували мені. У цьому спорті важлива тактика, правильність та точність рухів і команд. Наразі моїм досягненням я завдячую тренерському складу та команді.

Тренер команди, Олександр Толстоп'ят задоволений результатом виїздних змагань.

- Пишаюсь результатом своїх вихованців, вони надзвичайно старались, щоб досягти такого результату. Взимку ми спеціально шукали місце для занять і знайшли змогу орендувати крите приміщення, впевнений немалим чином такі регулярні тренування й дозволити отримати такий результат.

До слова спортсменам 14 та 15 років, вони є вихованцями Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру, гуртка "Юний кінолог". Попереду Черкаської команди змагання у Сумах, а також семінар із одним з найкращих тренерів України.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
Реклама

Останні новини

01 серпня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
17:40
На Черкащині завершився молодіжний табір з унікальним форматом
16:12
Вночі у 12 розважальних закладів Черкас завітала поліція
15:07
У Черкаському районі зґвалтували 15-річну дівчину
13:15
У Черкасах з’явився новий майданчик для паркування автомобілів
10:59
Обшуки в ТЦК на Черкащині закінчились підозрами, -ДБР
09:47
Стало відомо деталі бійки у магазині в центрі Черкас
31 липня 2026
20:05
На пляжах Черкас провели лабораторні дослідження: які результати
19:01
Військовий із Монастирищини отримав два державні ордени
18:12
На Черкащині ТЦК перевіряє інцидент із газовим балончиком, який поширили у соцмережах
17:22
В Умані під час ремонтних робіт знайшли фрагменти людських кісток
16:33
Після бійки в магазині в центрі Черкас трьом чоловікам повідомили про підозру
15:46
Майже 430 тисяч гривень повернули до бюджету на Черкащині
15:04
На Черкащині через падіння російського БпЛА пошкоджено будівлю ліцею
14:24
На Черкащині буде до +38: область накриє сильна спека
13:57
У Черкасах облаштували новий паркувальний майданчик
13:44
На Звенигородщині скасували дозвіл на проведення "Ше.Fest" цьогоріч: у чому причина
12:31
На війні загинув військовий з Черкас
12:24
У Смілі розпочнуть стерилізацію безпритульних собак
11:03
У Тальному дитсадок отримав автономне джерело живлення
10:45
Через російські атаки на Черкащині виникли три лісові пожежі: пошкоджено понад 2 гектари лісу
10:30
Черкащанину загрожує до дев'яти років за допомогу чоловікам незаконно виїхати за кордон
09:59
У двох зонах відпочинку Черкас зафіксували випадки вандалізму