Реклама
Жителька Шполи отримала почесне звання "Мати-героїня"
Напередодні Дня матері жительку Шполи Тамілу Боділовську відзначили високою державною нагородою та присвоїли почесне звання "Мати-героїня" відповідно до Указу Президента України.
Про це повідомили у пресслужбі Шполянської міської ради.
Таке звання присуджують жінкам, які народили та гідно виховали щонайменше п’ятьох дітей, вклавши у їхнє виховання любов, турботу та материнську відданість.
Таміла Михайлівна разом із чоловіком виховала шістьох дітей — трьох доньок Ірину (1996 р.н.), Анастасію (2009 р.н.), Тетяну (2012 р.н.) та синів Богдана (2006 р.н.), Максима (2017 р.н.), Михайла (2024 р.н.).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



