14.11.24 16:34
Реклама

До Черкас знову приїхали лікарі- добровольці з американської волонтерської місії "Global Care Force"


Реклама
Реклама
До Черкас знову приїхали лікарі- добровольці з американської волонтерської місії

 

Лікарі приїхали до Черкас та проводять безкоштовні обстеження ВПО та соціально незахищених громадян та забезпечують ліками на два місяці.

Про це повідомили у пресслужбі Черкаської міської ради.

У межах візиту президент і генеральний директор американської волонтерської місії «Global Care Force» Скотт Оберкром, віце-президент глобальних програм американської волонтерської місії «Global Care Force» Роксана Джонс і медичний директор американської волонтерської місії «Global Care Force» Лев Приступюк зустрілися з керівництвом міста Черкаси та очільниками медичних закладів. На зустрічі підбили підсумки попередньої співпраці та обговорили перспективи на майбутнє.

Перший заступник міського голови Сергій Тищенко та заступник міського голови, куратор медичної галузі Віктор Беззубенко висловили вдячність представникам місії за їхню діяльність у медичній допомозі вразливим категоріям населення Черкас.

"З початком повномасштабного вторгнення до Черкас кожної доби приїжджало по 300 людей, які втратили свої домівки через війну. Багато з них мали проблеми із фізичним та психологічним здоров’ям. Наразі у місті зареєстровано близько 33 тисяч переселенців. Тому ми дуже вдячні за те, що ви підставляєте плече медицині Черкас і підтримуєте цих людей", - зазначив Віктор Беззубенко.

Із 2022 року представники волонтерської місії «Global Care Force» відвідують наше місто вже увосьме. Цього разу представники місії знову працюють у шелтері і у гуртожитках для ВПО.

"Ми вдячні американському народу і вашій волонтерській місії за підтримку у важкі для України часи. Ваша допомога неоціненна, ми ж, зі свого боку, готові до розширення співпраці і будемо максимально сприяти усім вашим проєктам", - зауважив Сергій Тищенко.

"Дуже важливо, що представники місії відстежують динаміку пацієнтів, яким надавали консультації. Прикметно, що стан здоров’я багатьох людей, яким надавали допомогу американські лікарі-волонтери, покращується", - відзначила в.о.директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Лілія Маліщук. 

Під час зустрічі представники волонтерської місії поспілкувалися із черкаськими колегами і обговорили співпрацю. Керівники місії «Global Care Force» Скотт Оберкром і Роксана Джонс подякували міській владі Черкас за підтримку.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter

Останні новини

23 червня 2025
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
20:03
На Черкащині виявили велику популяцію червонокнижної рослини
19:31
У центрі Черкас в одному із закладів сталося задимлення
18:26
За крадіжки та шахрайство в Умані жінку позбавили волі  на понад п'ять років
17:04
Черкащанин проведе 15 років за ґратами за вбивство малолітнього сина київського ексдепутата
16:33
У Черкасах на одному із маршрутів працює новий перевізник
15:58
У Черкасах водій спричинив ДТП і втік з місця події, а повернувся вже напідпитку
15:10
Кам'янський спиртогорілчаний комбінат підлягає поверненню у власність держави
14:57
На Уманщині в ДТП постраждав водій 
14:23
У Смілі невідомі попсували квіткову локацію
13:34
На Черкащині прогнозують град і шквали
12:54
На Черкащині зіштовхнулися два легковики: постраждав пенсіонер 
12:27
Молодь Черкащини може отримати до 150 тисяч гривень на власну справу
11:56
У Черкасах у водія виявили підроблені документи на мотоцикл
11:49
Скільки малюків народилося у Черкасах протягом тижня
10:33
У Черкасах водій збив на пішохідному переході жінку
10:30
Черкащанин виборов "золото" для України на чемпіонаті Європи із параканоє
09:48
У Черкасах низка будинків майже три тижні буде без гарячої води
09:28
На Черкащині в аварії постраждала жінка
08:23
На Черкащині захисники знищили 16 ворожих БпЛА
22 червня 2025
19:50
У ТЕЦ усі рахунки за гарячу воду та тепло в одному особистому кабінеті
17:45
У черкаському ЦНАПі безкоштовно надають консультації
14:25
Рятувальники ліквідували пожежу на Черкащині