Реклама
Реклама
06.11.18 14:41

Олександр Шевченко: "Час вигнати з влади брехунів і підіймати країну з колін"


Олександр Шевченко:

 

На Черкащині відбулися президентські праймеріз УКРОПу. Аби презентувати власні передвиборні програми, до обласного центру завітали Ірина Головатенко, Оксана Тунік-Фриз та Олександр Шевченко. Більшістю голосів місцеві укропівці обрали кандидатом у президенти народного депутата України, засновника туристичного комплексу "Буковель", мецената Олександра Шевченка.

За підсумками голосування політик здобув 171 голос, його опоненти – Ірина Головатенко та Оксана Тунік-Фриз – 7 та 5 голосів відповідно. Зауважимо, Черкащина стала вже 15-м регіоном, де УКРОП провів праймеріз.

Відкриваючи внутрішньопартійні вибори вітальним словом, відомий український письменник, укропівець Василь Шкляр, розповів про те, як вони разом із Шевченком почали візит на Черкащину з відвідин Холодного Яру. Саме тут із московськими окупантами воював герой бестселера Василя Шкляра – Чорний Ворон. Автор книги особисто провів претенденту екскурсію Холодним Яром. 



"Ще два десятиліття тому я сказав, що справжнім українським президентом стане той, хто ментально вийшов із Холодного Яру. Це не означає, що людина конче має народитися в нашому Шевченківському краї. Це може бути чоловік із Галичини, із Волині чи навіть з Донбасу. Але він мусить тримати в своєму серці символ нашої боротьби. Тієї боротьби, гасло якої написано на чорному бойовому прапорі: "Воля України або смерть", – наголосив Василь Шкляр.

Олександр Шевченко, який вперше побував у Холодному Яру, підтримав побратима-однопартійця.

"Я надихнувся силою могутнього тисячолітнього дуба Залізняка. Доторкнувшись до нього, я відчув всю нашу історію. Дехто з політиків стверджує, що треба заплющити очі на минуле й думати тільки про майбутнє. Так можна втратити українську національну ідею. Ми повинні розуміти це. Ми маємо поважати історію, знати її Героїв", – зазначив політик.

Презентуючи власну програму "Країна гідності і правди", Олександр Шевченко акцентував увагу на одній із найбільших проблем країни – міграції.

"Український народ змучився від брехунів, "перевертнів", політиків, які не виконують обіцянки, а потім знову йдуть на вибори і плачуть перед народом, як наш президент, що в них нічого не вийшло. Чинний гарант розповідає про якісь ефемерні досягнення, однак я, спілкуючись із простими людьми, не бачу, аби ті їх відчули. 20 мільйонів українців, що нині перебралися за кордон, зайве тому підтвердження", – резюмував Шевченко.

За його словами, Україну треба розбудовувати за прикладом невеличкої "Країни Буковель". Нинішній успіх колись депресивного куточка доводить – українці хочуть і вміють працювати.

"Десятки тисяч людей довкола "Буковеля" мають гідні зарплати й достойне життя. Усе тому, що вдалося віднайти "родзинку" регіону й, розробивши чіткий план дій, розвинути її. Так можна зробити скрізь. Візьмемо, до прикладу, Черкащину, зокрема, Холодний Яр. Якщо тут зробити якісні дороги, невдовзі матимемо справжній туристичний бум. Адже можливості місцини є колосальними", – переконаний політик.

На темі українських доріг Олександр Шевченко зупинився окремо, адже шляхи на Черкащині вже давно в жахливому стані.

"Свого часу я займався автошляхами на Прикарпатті. На відміну від чинних чиновників, я не крав, я прагнув працювати з сучасними технологіями. Саме тому шляхи в прикарпатському регіоні й шляхи на Черкащині – це небо і земля. У разі, якщо мене оберуть президентом, я за три роки відремонтую всі магістральні дороги, а за п’ять – усі інші. Я впевнений, що це можна зробити виключно з використанням місцевих ресурсів", – зазначив Олександр Шевченко.

Політик не оминув увагою й укропівський законопроект про заборону пропаганди "руського міра". Нагадаємо, Верховна Рада не ухвалила його – для цього не вистачило фактично декількох голосів.

"Ідеологія "руського міра" – це чистої води шовінізм. Вона вчить росіян почуватися вищою расою й зневажати інші народи. Нам роками насаджували думку про те, що ми молодший брат російського народу. Якщо не викорінити це, нам не вдасться збудувати сильну Україну", – пояснив Олександр Шевченко.

Говорив претендент і про шляхи припинення війни. Шевченко переконаний – Донбас та Крим мають самі прагнути повернення до України. А таке прагнення з’явиться тільки тоді, коли мешканці окупованих територій побачать – в Україні живуть ліпше.

"Нам потрібно побудувати сильну армію, але без сильної економіки це неможливо. Нам потрібно заручитися підтримкою світової спільноти, але ж та нам не вірить. Ані США, ані Європа досі не вірять, що в нас дійсно іде війна. Як їм у це повірити, коли влада досі торгує з окупантом, коли кум Путіна Медведчук має в Україні бізнес і літає до Росії, хоч такі перельоти заборонені. Політики інших країн кажуть мені в лоба: "Олександре, ваша влада нам бреше", – наголосив Олександр Шевченко.

Біографічна довідка. Олександр Шевченко народився 8 квітня 1971 року в Коломиї Івано-Франківської області. Здобув кваліфікацію радіоінженера в Чернівецькому державному університеті ім. Ю.Федьковича. Трудовий шлях розпочав монтажником радіоапаратури. Пізніше очолював декілька підприємств. Автор ідеї та засновник гірськолижного комплексу "Буковель", за сім років перетворив чи не найдепресивніший регіон України на одне з найбільш відвідуваних у Східній Європі місць відпочинку. Народний депутат Верховної Ради України VII та VIIІ скликань. Член президії партії УКРОП. Провів понад 700 зустрічей з виборцями і вніс на розгляд 83 законопроекти. Завдяки старанням Олександра Шевченка у "Буковелі" пройшли лікування та реабілітацію понад 1 тис. солдатів-учасників російсько-української війни, пройшли реабілітацію 3200 дітей з ДЦП, аутизмом або вадами опорно-рухового апарату, безкоштовно оздоровилися 8 тис. пенсіонерів. Крім того, команда Олександра Шевченка створила Центр військової підготовки та інформації, а також регулярно підтримує медзаклади, спортивні та культурні проекти.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#Олександр Шевченко #УКРОП

Останні новини

16 травня 2024
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
09:47
У черкаському ЦНАПі запрацював call-центр
09:24
В одному із мікрорайонів Черкас за деякими адресами не буде гарячої води
15 травня 2024
22:12
На Черкащині оприлюднили погодинний графік відключення світла на 16 травня
20:19
На Черкащині частково застосували аварійні відключення електроенергії 
19:15
В Умані іноземцю вдруге заборонили в'їзд в Україну
18:15
Черкаських водіїв попереджають про проведення ремонтних робіт на ділянці дороги в центрі міста 
17:10
Неповнолітнього, якого розшукували на Черкащині, знайшли 
16:48
На Черкащині поліція шукає підлітка, який пішов на навчання та не повернувся додому
16:17
У Черкасах чоловік накинувся з кулаками на суддю під час проголошення рішення 
15:47
На Черкащині медичні заклади отримають корейські карети швидкої допомоги 
14:49
У Каневі містян попереджають про можливі перебої із водопостачанням
14:28
Для черкаських захисників передали автівки та системи Starlink
13:59
На Черкащині скасували графік обмеження потужності електропостачання
13:12
Жителя Сміли затримали "на гарячому" під час збуту гранати 
12:30
У Черкасах хочуть продати частину приміщень "Дружби народів"
12:00
У центрі Черкас автівка збила жінку (ФОТО)
11:50
У одній із черкаських шкіл відкрили меморіальні дошки захисникам
11:31
Пішов із життя генеральний директор “Черкасиавтотранс”
10:20
У центрі Черкас більше десятка будинків два тижні будуть без гарячої води
09:55
На Уманщині невдовзі може бути чутно звуки вибухів
09:14
На Черкащині відновили електропостачання
07:40
Зранку на Черкащині застосовані аварійні відключення електроенергії