08.12.14 14:25

"Черкаські Мавпи" поступилися лідеру Суперліги

«Черкаські Мавпи» поступилися беззаперечному лідеру Суперліги. У виїзному матчі проти южненського «Хіміка» «Мавпи» невдало зіграли у другому та третьому періоді, чим дозволили супернику здобути свою чергову перемогу у чемпіонаті – 79:62

Про це інформує офіційний сайт клубу.

Хімік - Черкаські Мавпи 79:62 (16:15, 23:10, 24:13, 16:24)

Х: Мур (17 + 5 підбирань), Нідхем (17 + 5 підбирань), Пустовий (10 + 7 підбирань)
ЧМ: Хемілтон (20 + 9 підбирань), Рандлс (12 + 5 підбирань), Завадський (10 + 5 підбирань)

Матч розпочався з очікувано агресивного захисту у виконанні обох команд. Черкасцям першим вдалося пристосуватися до високого пресингу господарів і миттєво повели у рахунку - 4:0.Розбити хороший індивідуальний захист «Мавп» южненцям вдавалося, лише обіграшем один в один від Нідхема. Спочатку його триочковий повернув рівновагу у матчі, а наприкінці періоду його прохід допоміг господарям мінімально виграти першу десятихвилинку – 16:15. Між цим прекрасний відрізок провів Хемілтон, британський форвард скористався стабільністю своєї команди у захисті і за короткий проміжок часу виконав перехоплення та здобув п’ять очок.

Старт другої десятихвилинки ознаменувався ривком южненців, який спровокувала їх передня лінія. Сильна гра Пустового, який за короткий відрізок часу здобув 8 очок, дозволила господарям віддалитися на звичну для домашніх матчів відстань – 24:15. Згасити цей ривок «Хіміка» намагалися Крівцов та Хемілтон, інколи авантюрними, але результативними діями британець скоротив відставання своєї команди до п’яти очок – 29:24. Як результат, Ешлі ще у першій половині здобув 11 очок та 6 підбирань. Але кінцівка періоду залишилася все ж за господарями, які вдало закрилися цупким індивідуальним захистом – 39:25.

На початку третьої десятихвилинки черкасці пустили ривок «Хіміка», спурт 7:0 зорганізував Нідхем, він же трохи згодом зробив різницю у рахунку доволі комфортною для своєї команди – 46:25. Свою перевагу южненці надалі змогли лише розвинути. У складі черкасців індивідуальними діями у цьому періоді потішив хіба що Рандлс. Спершу він двічі влучив здалеку, а наприкінці періоду накинув на алей-уп Завадському. Не менш ефектно і  значно продуктивніше відіграли южненці, які виходили на заключний період, виграючи - 63:38.

Наприкінці гри черкасці зуміли вийти з-під певного анабіозу, який виник після вражаючої гри «Хіміка» у захисті. Гості почали значно швидше рухати м’ячем і завдяки швидкому та ефектному баскетболу впевнено скорочували різницю у рахунку. Цього разу Хемілтону активно допомагав Завадський, кілька швидких атак центрового «Мавп» і прекрасна гра у нападі британця скоротили відставання черкасців до 16-ти очок – 72:56. Однак розвинути свій успіх хлопці Максима Міхельсона не змогли, фінальна сирена підсумувала гру – 79:62.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter